fbpx

Концертний тиждень 7- 13 січня

0

8, 9 січня – “Новорічний тарарам”

Під час зимових канікул філармонія дарує особливий подарунок для своїх маленьких слухачів — святковий музичний спектакль “Новорічний тарарам, або пошуки загубленої мелодії”.

Захоплюючий сюжет чарівної казки на сцені Харківської філармонії розповідає про пригоди жителів планети Музика, які шукають ідеальну Новорічну мелодію без якої Новий Рік не настане. У програмі вечора Інтерактивні ігри з залом на музичну тематику, видовищні фокуси, цікаві спецефекти, прекрасна авторська музика, та живий вокал.

Автори спектаклю — композитор Олександра Малацковська та письменниця Юліта Ран. Олександра Малацковська відома своєю музикою до фільмів “Нахлебники”, “Инакомыслие”, “Однажды в Украине”, спектаклю “Барон Мюнхаузен” та ін. Також ця молода й талановита композиторка аранжувала музику до знайомого слухачам Харківської філармонії мюзикл-шоу “Любов у фритюрі”. Письменниця Юліта Ран — автор дитячих книжок “Чарівні речі”, “Мандрівні казки”, “Канікули Діда Мороза”. Також вона вже давно співпрацює з Харківським міським палацом дитячої та юнацької творчості й пише новорічні п’єси для спектаклів.

8 січня, 11:00 buybutton

8 січня, 13:00 buybutton

9 січня, 11:00 buybutton

9 січня 13,00 buybutton


10 січня – “Різдвяночки”

У четвер 10 січня Харківська філармонія запрошує на православний хоровий фестиваль «Різдвяночки». В рамках традиційного різдвяного фестивалю цього року візьмуть участь 9 хорів, серед яких церковні та світські колективи, а також дитячий хор. У програмі концерту – різдвяні колядки, а також традиційні церковні піснеспіви.

 
 
buybutton


11 січня – Зимовий вечір з Моцартом

Ім’я Вольфганга Амадея Моцарта для всього людства — синонім геніальності і досконалості. «На моє глибоке переконання, Моцарт є вища, кульмінаційна точка, до якої краса досягала в сфері музики», — писав в одному зі своїх щоденників Чайковський. Кожна епоха внесла щось своє в розуміння спадщини Моцарта, але навіть через кілька століть інтерес до персони генія не вщухає — його життя і творчість, як і раніше, залишаються в центрі уваги музикантів і дослідників; у багатьох концертних залах і театрах звучить музика великого майстра.

11 січня на сцені Харківської філармонії прозвучать вокальні шедеври Вольфганга Амадея Моцарта. У виконанні солістки Національного будинку органної та камерної музики України, володарки Гран-прі Шаляпінського конкурсу, заслуженої артистки України Олени Шиналь /сопрано/, та лауреата міжнародних конкурсів Станіслава Калініна /орган/ прозвучать вибрані фрагменти ораторій та мес геніального композитора.

buybutton


12 січня – Прайм-концерт “Старий Новий рік”

Продовження циклу прайм-концертів в Харківській філармонії пройде в святковій атмосфері Старого Нового року. Новорічні пісні та популярна естрадна музика у виконанні провідних солістів філармонії подарує особливий настрій слухачам філармонії в суботній вечір 12 січня.

 
 
buybutton


13 січня – Недільний концерт органної музики для дітей і батьків

Гордість Харківської філармонії — орган. Найновіший і найбільший концертний орган в Україні був встановлений в 2016 році. Вага цього гіганта становить кілька десятків тонн, а в конструкцію входить близько 5700 труб.

Денний органний концерт — це прекрасна можливість провести час із задоволенням і користю, послухати шедеври органної класики, і познайомитися з найвеличнішим музичним інструментом. Гідом в безмежному світі органної музики буде Станіслав Калінін.

buybutton


13 січня – Янко-шоу

13 січня продовжить серію святкових новорічних концертів в Харківській філармонії “Янко-шоу”. Це унікальна концертна програма симфонічного оркестру, під час якої маестро Юрій Янко спілкується зі слухачами, проводить конкурси та розіграші з подарунками. Невимушена атмосфера, жарти, розіграші та сюрпризи, талановиті музичні імпровізації — відмінна риса кожного Янко-шоу, що не має аналогів. Саме тому шоу давно завоювало популярність. Програма концертів завжди різна. Чим головний диригент Харківської філармонії здивує цього разу? Дізнаємось на зимовому новорічному концерті.

buybutton

Share.

Leave A Reply