fbpx

Концертний тиждень 6 – 12 травня

0

8 травня – До дня пам’яті та примирення

8 травня Харківська філармонія відзначить День пам’яті та примирення урочистим концертом Академічного хору ім. В. Палкіна. У програмі концерту – прем’єрне виконання “Літургії св. Іоанна Златоустого” одного з центральних постатей в українській сучасній музиці Євгена Станковича. Хорова музика займає особливе місце у творчості цього живого класика української музики, а “Літургія св. Іоанна Златоустого” – одне з найвизначніших джерел національної музичної культури духовного зразка.

buybutton


9 травня – Символ пам’яті – червоний мак

У четвер 9 травня на сцені Харківської філармонії прозвучать пісні повоєнних років. Пісні, які ми знаємо напам’ять, які звучали в легендарних фільмах, і які співали наші батьки. У виконанні провідних солістів та колективів філармонії прозвучить музика Таривердієва, Дунаєвського, Каца, Шамо, та ін. композиторів.

 
 
buybutton


11 травня – Ефект Моцарта

«Ефект Моцарта» — унікальний цикл концертів для майбутніх мам і маленьких дітей. Дослідження показують, що прослуховування живого виконання класичної музики допомагає вагітній жінці гармонізувати свій стан, налагодити контакт зі своїм майбутнім і вже народженим малям. У той же час у дитини формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, виховується доброта і чуйність. В концерті беруть участь провідні солісти філармонії.

buybutton


11 травня – Концерт симфонічної музики

Симфонічна субота 11 травня буде особливою в Харківській філармонії завдяки закордонним гостям. З симфонічним оркестром Харківської філармонії виступатимуть гості з Кореї: диригент – Jooncha Кіm, та солістка – Seungyoun Kim /фортепіано/.
В концертній програмі світові шедеври класичної музики Людвіга ван Бетховена – Симфонія №3 та Концерт для фортепіано з оркестром №5.

 
buybutton


12 травня – Органні шедеври чотирьох століть

Орган – найбільший та найвеличніший музичний інструмент. Загальновизнаний «король інструментів», є одним з найдавніших музичних інструментів у всій історії світової культури, тож не дивно, що кількість творів, написаних для нього, перевищує репертуар будь-якого іншого музичного інструменту.

Орган Харківської філармонії — втілення величі та могутності. Це найновіший і найбільший концертний орган в Україні. Вага цього гіганта становить кілька десятків тонн, а в конструкцію входить близько 5700 труб.

У неділю 12 травня знаний органіст Станіслав Калінін виконає органні шедеври від барокко до сучасності. В концертній програмі прозвучать твори Перселла, Фрескобальді, Букстехуде, Баха, Франка, Регера, Боельмана та інших композиторів.

buybutton

Share.

Leave A Reply