fbpx

Концертний тиждень 5.10 — 11.10

0

8 жовтня — 210 років від Дня народження Фридерика Шопена

До 210-річчя від дня народження Фридерика Шопена лауреат міжнародних конкурсів, стипендіат товариства ім. Ф. Шопена, лауреат премії ім. А. Штогаренка Гліб Адлуцький виконає фортепіанні твори польського генія.
 
 
 
 
buybutton


9 жовтня — «Такий різний хор»
До 40-річчя Академічного хору імені В. Палкіна та до 85-річчя від Дня народження його засновника В’ячеслава Сергійовича Палкіна Харківська філармонія презентує цикл хорових концертів за участю цього яскравого колективу. Сlassic, jazz-rock і ethno-folk, від Мартена та Вітакера до «The Beatles» та «Queen» звучатимуть в програмі першого концерту ювілейного циклу «Такий різний хор». Художній керівник — лауреат конкурсів хорових диригентів Андрій Сиротенко.
 
buybutton


10 жовтня о 18:30 (Органний зал) — Орган у стилі FANTASTICO

Органіст Станіслав Калінін представить звуковi Всесвiти великих композиторів Дiтрiха Букстехуде та Луї В’єрна в программі орган у стилі FANTASTICO.
 
 
 
 
 
buybutton


10 жовтня о 19:00 (Великий зал) — Людвіг ван Бетховен. 250 років від дня народження

Другий концерт циклу «Симфонічна музика з Юрієм Янком». Увертюру до опери «Егмонт», знамениту бетховенську симфонію №5 та Концерт №3 c-moll, op. 37 для фортепіано з оркестром виконає симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка. У Третьому фортепіанному концерті солює призер багатьох міжнародних конкурсів Артем Ясинський.

Партнер концерту — благодійний фонд VERE MUSIC FUND
buybutton

Share.

Leave A Reply