fbpx

Концертний тиждень 4 – 10 лютого

0

6 лютого – Piano 119: Концерт-дайджест

Цикл концертних лекцій “Piano 119”, що проходив у Харківській філармонії у вересні-грудні 2018 р., повертається на сцену ще на один вечір. За численними проханнями слухачів, 6 лютого філармонія запрошує на концерт-дайджест циклу “Piano-119” – від С. Рахманінова до Людовико Ейнауді, від елітної музики початку ХХ сторіччя до кіномузики Джо Хисаїсі, Філіпа Гласса, Яна Тирсена, від надскладної музики А. Шенберга до «нової простоти» В. Сильвестрова, і Арво Пярта.

Концерт не вимагає спеціальної підготовки і проходить у формі живої розповіді, в якій фортепіанну музику представлено в контексті всієї культури епохи.

Виконавці: Максим Шадько, Сергій Корепанов, Марина Пєрова, Сергій Юшкевич, Ірина Сухленко, Людмила Хрустальова, Яків Воскобойніков, Поліна Кордовська, Станіслав Калінін, Павло Голотенко.

buybutton


7 лютого – Шедеври німецької камерної музики

В четвер 7 лютого у Харківській філармонії відбудеться концерт німецької камерної музики. В програмі вечора – як інструментальна, так і вокальна музика. У виконанні Олександри Кузьміної (меццо-сопрано), Ігора Титаренка (кларнет), Олени Рой (скрипка), і Євгенії Присяжної (фортепіано), прозвучать твори Брамса, Вагнера, і Вебера.

 
buybutton


8 лютого – “У колі друзів”

8 лютого Харківська філармонія запрошує любителів вокальної музики на концерт Михайла Марковича “У колі друзів”. До дня святого Валентина соліст підготував яскраву й різножанрову програму за участі провідних солістів та колективів філармонії. В ностальгічній програмі вечора – популярні романси та пісні.

 
 
buybutton


9 лютого – Ефект Моцарта

«Ефект Моцарта» — унікальний цикл концертів для майбутніх мам і маленьких дітей. Дослідження показують, що прослуховування живого виконання класичної музики допомагає вагітній жінці гармонізувати свій стан, налагодити контакт зі своїм майбутнім і вже народженим малям. У той же час у дитини формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, виховується доброта і чуйність. В концерті беруть участь провідні солісти філармонії.

buybutton


10 лютого – Й.С. Бах. П’ять токат і фуг

Орган – найбільший музичний інструмент. У органі Харківської філармонії близько 5 тисяч 700 труб, максимальною висотою 9 метрів. Не дивно, що саме цей музичний велетень став особливою стихією для бахівської творчості. Орган для Баха був свого роду оркестром, який здатний був витримати грандіозний розмах бахівських імпровізацій і передати високу поезію його лірики. У неділю 10 лютого Станіслав Калінін запрошує слухачів на концерт музики Йогана Себастьяна Баха, в якій прозвучать п’ять токат і фуг.

buybutton

Share.

Leave A Reply