fbpx

Концертний тиждень 4 – 10 листопада

0

7 листопада — Шедеври італійського і англійського бароко

Шедеври італійського і англійського бароко для барокового гобоя в ансамблі з органом і клавесином. Відомі твори Г. Перселла, Г. Генделя, А. Марчелло, Д. Вінсента, І. Бабеля та Д. Платті виконують Олександр Кошелєв /бароковий гобой/ та Станіслав Калінін /орган, клавесин/, вокал — Наталія Полікарпова /сопрано/.
 
 
 
buybutton


8 листопада — До Дня національного Свята Незалежності Польщі

Провідні солісти Варшавської Опери: Александра Свідзінська, Беата Вардак, Міхал Романовський, Лешек Свідзінський, Рамона Рей, Александра Орловська, виконають твори С. Монюшка, Ж. Бізе, Дж. Пуччіні, А. Лара, І. Кальмана, Дж. Верді, А. Уеббера та інших композиторів.
 
 
 
buybutton


10 листопада о 14:00 — #Филармониядетям

Органний зал
Прем’єра!
Розважально-пізнавальна музична програма для школярів (6-15 років), а також всієї родини.
Кращий спосіб познайомитися з королем музичних інструментів, найбільшим в Україні органом Alexander Schuke. В програмі концерту шедеври світової органної музики у виконанні
органіста Станіслава Калініна.
Після концерту відбудеться безкоштовний майстер-клас для підлітків від викладачів школи танців.
buybutton


10 листопада о 18:30 — «Магічний всесвіт Німеччини»

Органний зал
Концерт святкового бароко, де пролунають рідкісні шедеври Д. Букстехуде, Й. Вальтера, Й. Вестгофа, Г. Телемана, Г. Генделя і Й. Баха у виконанні Кирила Стеценка /скрипка, Київ/, Андрія Прахта /клавесин, Львів/ та Назарія Стеця /контрабас, Київ/.
 
 
 
buybutton


10 листопада о 19:00 — Триб’ют-шоу Адріано Челентано

Новий Великий зал
Вперше в Україні улюблені хіти знаменитого Адріано Челентано у виконанні одного з найуспішніших пародистів італійця Адольфо Себастьяні та симфонічного оркестру Харківської філармонії. Диригент — Юрій Янко.
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply