fbpx

Концертний тиждень 4 – 10 березня

0

7 березня / Органна зала – Музика при свічках

Тиждень святкових концертів до Міжнародного жіночого дня в Харківській філармонії розпочнеться в четвер 7 березня з гала-концерту “Історії кохання” улюбленого багатьма харків’янами циклу «Музика при свічках». Назва цього циклу стала своєрідним знаком якості для поціновувачів камерної музики у Харкові. Особлива романтична атмосфера вечорів, виконавська майстерність музикантів, різноманітність інструментальних ансамблів — все це робить «Музику при свічках» цікавою для різних поколінь слухачів.

В передсвятковий вечір музиканти готують особливу концертну програму з улюблених творів камерної музики композиторів-романтиків.

buybutton


8 березня / Органна зала – Любим жінкам

8 березня продовження циклу прайм-концертів в Харківській філармонії пройде в святковій атмосфері найпрекраснішого весняного свята краси, ніжності і жіночності. У концертній програмі “Любим жінкам” провідні солісти та колективи філармонії виконають ностальгічну концертну програму популярних естрадних пісень та романсів.

 
buybutton


9 березня / Органна зала – Симфонічне Янко-шоу

В суботу 9 березня серію святкових концертів продовжить Янко-шоу. Це унікальна концертна програма симфонічного оркестру, під час якої маестро Юрій Янко спілкується зі слухачами, проводить конкурси та розіграші з подарунками.
Невимушена атмосфера, жарти, розіграші та сюрпризи, талановиті музичні імпровізації — відмінна риса кожного Янко-шоу, що не має аналогів. Саме тому шоу давно завоювало популярність.

Програма концертів завжди різна. Чим головний диригент Харківської філармонії здивує цього разу? Дізнаємось на святковому концерті до Міжнародного жіночого дня.

buybutton


10 березня / Органна зала – Навколо світу за 80 хвилин

У неділю, 10 березня на сцені філармонії відбудеться повтор яскравої прем’єри сезону — музичного шоу для дорослих та дітей, що об’єднало в собі різні види сучасного мистецтва «Навколо світу за 80 хвилин».

Малюнки світлом – це унікальне мистецтво, коли художник в абсолютній темряві створює неймовірні історії світловими пензлями на спеціальному екрані. Зіркове шоу — це художньо-хореографічний номер, під час якого артист малює фарбами на полотні, та поєднує танок і живопис. Спочатку глядачам не зрозумілий образ, що створюється, адже фарби невидимі! І лише коли художник помахом руки посипає полотно золотою пудрою — проявляється картина. Пісочне шоу вже добре знайоме слухачам філармонії — це мистецтво малювати дивовижні історії піском на спеціальному екрані.

Звичайно, доповнювати ці видовищні картини буде музика — насичена та різноманітна програма з органних творів композиторів різних країн та епох. Орган Харківської філармонії — втілення величі та могутності. Найновіший і найбільший концертний орган в Україні. Вага цього гіганта становить кілька десятків тонн, а в конструкцію входить близько 5700 труб.

buybutton

Share.

Leave A Reply