fbpx

Концертний тиждень 3 – 9 грудня

0

5 грудня – Nova Sinfonietta Art Connect

Унікальний концерт двох оркестрів – Камерного оркестру Одеської філармонії та Камерного оркестру Nova Sinfonietta відбудеться на сцені Харківської філармонії 5 грудня в рамках проект Nova Sinfonietta ArtConnect. Соліст та диригент – Станіслав Христенко.

Піаніст і диригент Станіслав Христенко виступав з концертами в двадцяти країнах світу на чотирьох континентах. Він лауреат понад тридцяти Міжнародних конкурсів піаністів, артист Steinway, випускник Московської (фортепіано) та Варшавської (диригування) консерваторій, а також Клівлендського інституту музики (США). Є артистом-резидентом Вашингтонської консерваторії 2018-2019 роки, артистичним директором KharkivMusicFest і художнім керівником Камерного оркестру Nova Sinfonietta.

У програмі прозвучить променистий концерт Йозефа Гайдна для фортепіано з оркестром, де оркестр гратиме без диригента, знаменита Прощальна симфонія Гайдна, в кінці якої музиканти поступово залишають сцену, драматична Камерна симфонія Дмитра Шостаковича, а також запальна танцювальна Сюїта Святого Павла англійського композитора Густава Холста.

buybutton


7 грудня – Королева Гітара

Єдина в Україні професійна виконавиця, що віртуозно володіє як шестиструнною, так і семиструнної гітарою, лауреат Міжнародних конкурсів Анна Тихонравова 7 грудня виступить на сцені Харківської філармонії з сольним концертом. Програма вечора різноманітна – від класики та романсів до джазу та сучасних популярних хітів. Прикрасою концертної програми також стане пристрастне фламенко від танцівниці Вікторії Мельник.

buybutton


8 грудня – Ефект Моцарта

«Ефект Моцарта» — унікальний цикл концертів для майбутніх мам і маленьких дітей. Дослідження показують, що прослуховування живого виконання класичної музики допомагає вагітній жінці гармонізувати свій стан, налагодити контакт зі своїм майбутнім і вже народженим малям. У той же час у дитини формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, виховується доброта і чуйність. В концерті беруть участь провідні солісти філармонії.

buybutton


8 грудня – Міф про Одісея

8 грудня в Харківській філармонії – нова концертна програма з органом, читцем та пісочною анімацією. Цього разу персонажами пісочно-органної епопеї став знаменитий персонаж давньогрецької епосу Одіссей. Цей герой найбільше відомий завдяки легендам про те, як він мандрував по морях, повертаючись з Троянської війни. У безсмертній поемі Гомера, яка називається по його імені «Одіссеєю», розповідається, які небезпеки і пригоди довелося випробувати цьому кмітливому героєві і його супутникам на бурхливих морях і невідомих берегах.

buybutton


9 грудня – Між Сходом і Заходом

Завершить концертний тиждень талановита органістка з Одеси – Олена Удрас, яка відома ще і як композитор, автор музики до фільму «Поза грою», і ряду оригінальних творів і транскрипцій для органу. На сцені Харківської філармонії виконавиця виконає нову концертну програму “Між сходом та Заходом”. В ній прозвучать як відомі класичні шедеври європейських композиторів – Генделя, та Альбіноні, так і твори сучасних композиторів – Сужинського, Ассєєва.

buybutton

Share.

Leave A Reply