fbpx

Концертний тиждень 29 квітня – 5 травня

0

4 травня – Грандіозний симфо-концерт

4 травня на сцені відновленого Великого залу Харківської філармонії відбудеться масштабний концерт симфо-хітів. Є музичні композиції, які буквально з перших нот здатні витягти з нашої пам’яті цілі історії… зворушливі, епічні, веселі – історії, розказані в наших улюблених фільмах. Саме таким композиціям присвячено програму суботнього симфонічного концерту 4 травня. А це значить що улюблені й добре знайомі саундтреки з оскароносних фільмів “Зоряні війни”, “Пірати Карибського моря”, “Рожева пантера” можна буде почути по-новому у виконанні симфонічного оркестру філармонії під орудою маестро Юрія Янка.

Зробити масштаб концерту справді грандіозним допоможе академічний хор ім. В.Палкіна Харківської філармонії (художній керівник – Андрій Сиротенко), який виконає фрагмент з твору під назвою «Magnificat» сучасного англійського композитора Джона Раттера.

Не пропустіть чудову можливість продовжити своє знайомство зі світом академічної музики через популярні, знайомі всім мелодії класичних хітів, а також культову музику з фантастичною кіносаги та знаменитих блокбастерів у виконанні симфонічного оркестру у кращому концертному залі міста.

buybutton


5 травня – Від бароко до сучасності

Особливий музичний вечір подарує слухачам Харківської філармонії 5 травня талановита органістка, солістка Національного будинку органної та камерної музики, заслужена артистка України Валерія Балаховська /орган, Київ/.

Органним мистецтвом Валерія Балаховська захопилася в музичній школі, де юна піаністка відвідувала факультатив народного артиста України В. Кошуби. Після закінчення Національної музичної академії України ім. П. Чайковського за фахом фортепіано та органа, техніку органного виконавства вона удосконалювала у відомих зарубіжних музикантів в Німеччині, Словаччині, Швейцарії, Австрії.

Завдяки філігранному володінню мистецтвом барокової артикуляції, яскравій емоційності та бездоганній техніці навіть добре відомі твори в інтерпретації органістки набувають оригінального звучання. До свого репертуару вона включає як взірці світової класики, так і маловідомі твори, доробки сучасних композиторів.

Валерія Балаховська багато гастролює в Україні та за її межами (Австрія, Німеччина, Польща, країни Балтії, та ін.), бере участь у міжнародних фестивалях органної музики, в музичних програмах радіо й телебачення.

Обдарована виконавиця представить нашій публіці насичену та різнопланову концертну програму — від класичних творів Баха і Букстехуде до композиторів-романтиків Райнбергера і Вермана, й творів сучасних композиторів.

buybutton

Share.

Leave A Reply