fbpx

Концертний тиждень 28 січня – 3 лютого

0

31 січня – Органна Одіссея ХХІ століття

У четвер 31 січня в Харківській філармонії – нова концертна програма з органом, читцем та пісочною анімацією. Цього разу персонажами пісочно-органної епопеї став знаменитий персонаж давньогрецької епосу Одіссей. Цей герой найбільше відомий завдяки легендам про те, як він мандрував по морях, повертаючись з Троянської війни. У безсмертній поемі Гомера, яка називається по його імені «Одіссеєю», розповідається, які небезпеки і пригоди довелося випробувати цьому кмітливому героєві і його супутникам на бурхливих морях і невідомих берегах.

Наталія Антонова (художнє слово), Станіслав Калінін (орган), Вероніка Костюк, Вікторія Горбунова, і Нона Горбаченко (пісочна анімація) представлять слухачам філармонії свою версію безсмертного твору античності.

buybutton


2 лютого – Концерт віртуозної музики

Суботній вечір симфонічної музики пройде в компанії юних і талановитих скрипалів. Симфонічний оркестр Харківської філармонії під орудою народного артиста України Ігора Шаповалова зіграє концертну програму, де солістами будуть учні Харківської спеціалізованої музичної школи інтернату (клас Людмили Вареніної). Юні віртуози представлять слухачам яскраву концертну програму переважно з творів композиторів ХІХ століття: Фелікса Мендельсона, Каміля Сен-Санса, Генріка Венявського, Франца Ваксмана, та інших.

buybutton

Share.

Leave A Reply