fbpx

Концертний тиждень 27 серпня – 2 вересня

0

29 серпня – Шедеври класичної та популярної музики для гобоя й органу
Харківська філармонія знову подарує гарний настрій меломанам ввечері 29 серпня – на сцені філармонії виступить нетривіальний ансамбль гобоя і органу. Програма концерту продовжує заданий філармонією курс на літній сезон хітів. Вікторія Карелова і Станіслав Калінін виконають шедеври А. Вівальді, В.А. Моцарта, А. П’яццолли, М. Скорика та ін. композиторів.
 
 
buybutton


31 серпня – Відкриття хорового сезону
“We will rock you!” – прогримів Академічний хор імені В. Палкіна в кінці минулого сезону, і таки розгойдав зал філармонії нищівною хвилею хорового звучання. Власне, з того часу ситуація не дуже змінилася – наші хористи як і раніше взірець для хорових колективів Слобожанщини і готові розгойдати своїх давніх шанувальників, і тих, хто прийде познайомитися з ними вперше на відкритті хорового сезону 31 серпня. Концертна програма цього вечора – це потужний різножанровий хоровий мікс. В репертуарі: класика, етно-фолк, jazz і rock!
buybutton


1 вересня – Ефект Моцарта
“Ефект Моцарта” – унікальний цикл концертів для майбутніх мам і маленьких дітей. Дослідження показують, що прослуховування живого виконання класичної музики допомагає вагітній жінці гармонізувати свій стан, налагодити контакт зі своїм майбутнім і вже народженим малям. У той же час у дитини формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, виховується доброта і чуйність. В концерті беруть участь провідні солісти філармонії.
 
buybutton

Share.

Leave A Reply