fbpx

Концертний тиждень 26 листопада – 2 грудня

0

27 листопада – Від Баха до Пьяццолли

Концертний тиждень останніх днів листопада розпочне концерт баяністів віртуозів – Дмитра Жарікова та Івана Чурилова. Яскравий дует виконає цікаву програму, яка включає себе кращі шедеври класичної музики – від геніальних й глибоких творів Йогана Себастьяна Баха до емоційної й пристрастної музики Астора Пьяццолли.

Дмитро Жаріков – молодий талановитий баяніст, лауреат багаточисленних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Гастролював по Україні, Польщі, Германії, Бельгії. З 2015 року – викладач Харківського Національного Університету Мистецтв імені І.П.Котляревського.

Іван Чурілов – баяніст-віртуоз, заслужений артист України, лауреат міжнародних конкурсів, соліст Національної філармонії України.

buybutton


28 листопада – Світломузичне 3D шоу

Все більше набирають популярності концерти органної музики в супроводі світломузичного 3D шоу, і це не дивно. Найбільший концертний орган України, що з’явився в Харківській філармонії 2 роки тому, сам по собі міг би позмагатися за звання одного з чудес Харкова, а в поєднанні з сучасними візуальними ефектами — це феєрія, що перехоплює подих.

Світломузичне 3D шоу — це проекція на рельєфний об’єкт (труби органу), що створює ілюзію його трансформації, відчуття об’єму, переміщення предметів. У поєднанні з класичною органною музикою 3D шоу дозволяє підкреслити настрій і динаміку музичних творів. Це поєднання фантастичної сучасності і класичної музики.

Світломузичне 3D шоу сподобається тим, хто вирішив вперше познайомитися з органною музикою, і тим, хто хоче почути її по-новому.

buybutton


29 листопада – “Хмуриться не надо”

29 листопада Харківська філармонія запрошує слухачів на концерт «Хмуриться не надо». Програма вечора присвячена 80-річчю з дня народження легендарного естрадного співака Вадима Мулермана. У виконанні провідних солістів та колективів філармонії прозвучать твори з репертуару співака.

Вадим Мулерман – український естрадний співак, народився у Харкові 18 серпня 1938 року. Він залишався знаменитим навіть після того, як його відлучили від телебачення. Він виступав за часів знаменитих баритонів Магомаєва, Хиля, Богатикова. Щоб не просто зайняти місце в такій компанії, а в чомусь стати кращим, був потрібний не просто талант. Потрібно було мати іскри геніальності.

buybutton


30 листопада – Мюзикл-шоу “Любов у фритюрі”

Після вдалої прем’єри в кінці минулого сезону яскраве та несподіване мюзикл-шоу “Любов у фритюрі” повертається на сцену Харківської філармонії наприкінці листопада.

«Любов у фритюрі» — це світові мюзикл-хіти у виконанні харизматичних вокалістів і яскрава хореографія. В захоплюючому сюжеті несподіваним чином переплелися любов, іронія, містика, та невідворотність долі. Все це — в просторі імпровізованого ресторану швидкого харчування, де можна зустріти старих знайомих і нове почуття, поділитися останніми чутками або поміркувати про життя за філіжанкою кави.


1 грудня – Концерт симфонічної музики

Народний артист України Ігор Шаповалов, який поєднує свій талант соліста-скрипаля з концертною діяльністю диригента і вже на протязі 46 років знайомить аудиторію філармонії з кращими зразками класичної музики, знову запрошує слухачів на вечір симфонічної музики 1 грудня. В концертній програмі – музика В,А. Моцарта, Л. Бетховена, Дж. Фінці.

Серед творів концертної програми – Четверта симфонія Бетховена. Цей тівр – один з рідкісних в спадщині Бетховена прикладів ліричних творів великої форми. Не випадково цю симфонію так любили композитори-романтики, черпаючи з неї як з джерела натхнення.

buybutton


2 грудня – “Співзвучність голосів”

У неділю 2 грудня на сцені Харківської філармонії виступить Народний художній колектив ансамблю скрипалів «Вдохновение» (художній керівник – Лауреат Національного конкурсу ім. Лисенка Валентин Білоцерківський), а також солісти філармонії – Вікторія Гіголаєва /сопрано/ та Артем Бражник /тенор/.

Ансамбль «Вдохновение» Національної української академії – лауреат безлічі конкурсів та учасник різних фестивалів.

У концертній програмі 2 грудня – твори класичної та сучасної музики.

buybutton

Share.

Leave A Reply