fbpx

Концертний тиждень 25 лютого – 3 березня

0

27 лютого / Органна зала – Навколо світу за 80 хвилин

У середу, 27 лютого в органній залі Харківської філармонії відбудеться прем’єра нового яскравого музичного шоу для дорослих та дітей. “Навколо світу за 80 хвилин” – це музичне шоу, що об’єднало в собі різні види сучасного мистецтва.
Малюнки світлом – це унікальне мистецтво, коли художник в абсолютній темряві створює неймовірні історії світловими пензлями на спеціальному екрані. Зіркове шоу – це художньо-хореографічний номер, під час якого артист малює фарбами на полотні, та поєднує танок і живопис. Спочатку глядачам не зрозумілий образ, що створюється, адже фарби невидимі! І лише коли художник помахом руки посипає полотно золотою пудрою – проявляється картина. Пісочне шоу вже добре знайоме слухачам філармонії – це мистецтво малювати дивовижні історії піском на спеціальному екрані.

Звичайно, доповнювати ці видовищні картини буде музика – насичена та різноманітна програма з органних творів композиторів різних країн та епох. Орган Харківської філармонії — втілення величі та могутності. Найновіший і найбільший концертний орган в Україні. Вага цього гіганта становить кілька десятків тонн, а в конструкцію входить близько 5700 труб.

buybutton


28 лютого / Органна зала – Незнайома зірка Анни Герман

До дня народження легендарної співачки минулого Анни Герман провідні солісти та колективи філармонії виконають святковий концерт. В програмі – ностальгічні хіти неперевершеної співачки.

Анна Герман – унікальна виконавиця. Її проникливий голос, а також тонкий аристократизм, який став основою всього сценічного образу, зробили її однією з найпопулярніших артисток свого часу. І хоча цієї яскравої співачки вже давно немає з нами, проте її пісні до сих пір люблять та пам’ятають мільйони слухачів.

buybutton


1 березня / Органна зала – Й. С. Бах. П’ять токат і фуг

Орган — найбільший та найвеличніший музичний інструмент. Не дивно, що саме цей музичний велетень став особливою стихією для бахівської творчості. Орган для Йогана Себастьяна Баха був свого роду оркестром, який здатний був витримати грандіозний розмах бахівських імпровізацій і передати високу поезію його лірики.

У п’ятницю 1 березня Станіслав Калінін запрошує слухачів на концерт музики Йогана Себастьяна Баха, в якій прозвучать п’ять токат і фуг генія музичного бароко.

buybutton


2 березня / Органна зала – Концерт симфонічної музики

Традиційно, суботнього вечора в Харківській філармонії звучить симфонічна музика. Концерт 2 березня буде особливим завдяки закордонним гостям – диригенту Jongjin Lee /Корея/, та скрипалю Carlos Gandara /Мексика/.

Маестро Йонг-Джин Лі (Корея) почав грати на скрипці у віці шести років. Виїхав до США у віці 14 років, де закінчив Джуліардську школу, а пізніше Іллінойський університет. Ступінь магістра музикант отримав в Національному університеті Сеула. У якості скрипаля він виступав з багатьма ансамблями по всьому світу від Лос-Анджелеса і Нью-Йорка, до Ніцци і Торонто. Як диригент очолював провідні оркестри Кореї, такі як Симфонічний оркестр Південної Кореї, Сеулський філармонічний оркестр, філармонічний оркестр Бушон, Корейський камерний ансамбль, та інші. В даний час, Маестро Лі є музичним директором і головним диригентом філармонічного оркестру Чунчеон та Паназійської філармонії.

Солістом вечора буде Карлос Гандара – скрипаль з Мексики. Музикант отримав ступінь магістра в Консерваторії Вагнера у Відні (Австрія). Був членом найвідоміших латино-американських оркестрів, таких як OSIM, Ibero-American Orchestra, OBC. Зараз гастролює, а також виступає у складі Віденського струнного квартету KANTIKO.

В концертній програмі 2 березня прозвучить різнобарвна музика: бурхлива та емоційна Симфонія №1 Йогана Брамса, сонячний та іскрометний Скрипічний концерт №1 Сергія Прокоф’єва, та музика сучасного Мальтійського композитора Карла Фіоріні.

buybutton

Share.

Leave A Reply