fbpx

Концертний тиждень 25.01 — 31.01

0

26 січня — «Вечная весна»

Захід перенесений з 27 жовтня 2020 року.

Популярні пісні з репертуару Валерія Ободзинського виконують солісти та колективи філармонії.
 
 
 
buybutton


27 січня о 18:30 (Органний зал) — «Голоси двох стихій»

Захід перенесений з 25 листопада 2020 року.
Звучатимуть твори Enya, «Evanescence», A. Bocelli, «Queen», Garou, Hans Zimmer, саундтреки з кінофільмів «П’ятий елемент», «Інтерстеллар», «Гладіатор» у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів: Ольги Юріної /сопрано/ та Валерії Господинько /меццо-сопрано/. В концерті беруть участь Станіслав Калінін /орган/ та Євгенія Присяжна /фортепіано/.
 
buybutton


27 січня о 19:00 (Великий зал) — «Пори року» Вівальді та П’яццолли в пісочній анімації

Вечір поєднання живої музики та пісочної анімації. Лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба чарівним пісочним живописом створить ілюстрації до знаменитих класичних творів: «Чотири пори року в Буенос-Айресі» аргентинського композитора Астора П’яццолли та безперечного шедевру Вівальді в супроводі симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням заслуженого діяча мистецтв України Юрія Янка.
 
buybutton


28 січня — А. Данте. «Божественна комедія» у пісочній анімації з органом
Концерт органної музики в супроводі пісочної анімації від Вікторії Горбунової та Нонни Горбаченко. Художнє слово – Наталія Антонова. За пультом органа — Станіслав Калінін.
 
 
 
 
buybutton


29 січня о 18:30 (Органний зал) — «Для тебе з коханням»

До 100-річчя від Дня народження Яна Френкеля солісти та колективи філармонії виконують твори популярного композитора-пісняра.
 
 
 
 
 
buybutton


29 січня о 19:00 (Великий зал) — Арно Бабаджанян. 100 років від Дня народження

П’ятий концерт із циклу «Симфонічна музика з Юрієм Янком». У виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії звучатимуть твори вірменського композитора та піаніста Арно Бабаджаняна. Диригент — Юрій Янко.
 
 
 
 
buybutton


30 січня — Фелікс Мендельсон «Шість органних сонат»

Цього вечора лунають знамениті органні твори Фелікса Мендельсона-Бартольді — Шість сонат. За пультом органа — лауреат міжнародного конкурсу Станіслав Калінін.
 
 
 
 
 
buybutton


31 січня о 14:00 (Органний зал) — «Лебедине озеро»
Концерт для всієї родини у затишній атмосфері органного залу. Звучить музика з балету П. І. Чайковського «Лебедине озеро» в органній транскрипції. За пультом органа — Станіслав Калінін. Художнє слово — Юрій Мережко.
 
 
 
 
buybutton


31 січня о 18:30 (Органний зал) — Літургія св. Іоанна Златоустого

В програмі концерту, присвяченому 100-річчю від дня смерті Миколи Леонтовича, звучить Літургія св. Іоанна Златоустого, твір, який, як і «Щедрик», вважають вершиною творчості композитора. Виконує Академічний хор ім. В. Палкіна, художній керівник — Андрій Сиротенко.
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply