fbpx

Концертний тиждень 24 лютого – 1 березня

0

25 лютого — День музики Фридерика Шопена

Концерт, присвячений 210-річчю від дня народження славетного митця. Твори знаменитого польського композитора виконують солісти: Юрій Кот /Київ/, Геннадій Дем’янчук /Київ/, Ганна Сагалова /Харків/, та симфонічний оркестр Харківської філармонії, диригент — Юрій Янко.
 
 
 


26 лютого — Світломузичне 3D шоу з Симфонічним оркестром

Грандіозна прем’єра!
Концерт, в якому вдало поєднані вічна класика та сучасні проекційні технології від «VJ. Kharkiv.ua». Відомі твори Штрауса, Хачатуряна, Свиридова та інших композиторів виконує симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка.
 
 
 
buybutton


27 лютого — «Незнайома зірка» неперевершеної Анни Герман

На багаточисленні прохання слухачів до Дня народження улюбленої співачки прозвучать теплі та зворушливі пісні з репертуару незабутньої Анни Герман, виконують провідні солісти та колективи філармонії.
 
 
 
 
buybutton


28 лютого о 18:00 — «Леонардо да Вінчі. Незвідані світи»

Найочікуваніший арт-фільм 2020 року від режисера Хесуса Гарсеса Ламберта про життя та творчий шлях генія. Вражаючий художньо-документальний проект, знятий у надвисокій якості 4K та озвучений українською мовою. В ролі Леонардо да Вінчі — зірка італійського кінематографа Лука Арджентеро.
Сеанс 1
 
 
buybutton


28 лютого о 20:00 — «Леонардо да Вінчі. Незвідані світи»

Найочікуваніший арт-фільм 2020 року від режисера Хесуса Гарсеса Ламберта про життя та творчій шлях великого генія. Вражаючий художньо-документальний проект, знятий у надвисокій якості 4K та озвучений українською мовою. У ролі Леонардо да Вінчі — зірка італійського кінематографа Лука Арджентеро.
Сеанс 2
 
 
buybutton


29 лютого (органний зал о 16:00) — Mozart baby+

Цикл концертів музики, що розвиває інтелект, для дітей від 0 до 6 років, майбутніх мам, незабутнє дозвілля для всієї родини. Ведучі проекту – Ірина Баришевська та Андрій Пеньков.
Після концерту, о16:20, відбудеться лекція від практикуючого консультанта з грудного вигодовування та прикорму, члена ILCA, керівника ГО “Годуємо груддю”, спікера навчальних платформ для консультантів, мами трьох дітей Ольги Шипенко на тему: «Грудне вигодовування — це легко».
Місце проведення лекції — Червоний зал.
buybutton


29 лютого (Великий зал о 19:00) — Симфонічна музика

Продовжуємо святкування 250-річчя з Дня народження Людвіга ван Бетховена. Прозвучать Концерт №3 для фортепіано та оркестру c-moll і неповторна Фантазія для фортепіано, хору та оркетру ор. 80. Виконують симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка, хор оперної студії Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, головний хормейстер — заслужений діяч мистецтв України Наталія Бєлік, солює молода талановита піаністка, доцент кафедри «Фортепіано» Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки, кандидат мистецтвознавства та президент Першого Міжнародного фортепіанного конкурсу імені Д. Д. Шостаковича, лауреат міжнародних конкурсів Наталя Золотарьова.
Також цього вечора прозвучать Концерт для чотирьох валторн з оркестром Д. Хюблера, солісти: Сергій Котляр, Ігор Соловей, Євген Савенко, Дмитро Мітченко, та «Муза і поет» К. Сен-Санса, солісти: Олександр Плющ /віолончель/ та Сергій Старжинський /скрипка/.
buybutton


1 березня — Ave Maria

Заслужена артистка України Лідія Величко /сопрано/ виконує твори Л. Луцці, Г. Генделя, А. Страделли, В. Белліні, Дж. Верді, Ф. Тості, М. Стецюна. За органом Станислав Калінін.
 
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply