fbpx

Концертний тиждень 24 – 30 грудня

0

25 грудня – Різдвяну свічку запали!

Створювати святковий настрій в останній тиждень перед Новим Роком Харківська філармонія розпочне у вівторок 25 грудня. У програмі класична та сучасна музика у виконанні юних талановитих музикантів Харківської області та Харкова.

 
 
 
buybutton


27 грудня – Різдво в Парижі

Французькі слова “шарм”, “флер” увійшли в багато мов світу і стали майже рідними, і означають щось невловиме, що створює враження, із якого народжується особлива атмосфера. Не випадково імпресіонізм з’явився саме у Франції і перекладається як “враження”.

Французька органна музика – така ж витончена і вишукана, емоційна та барвиста. Зіткана з напівтонів терпких співзвуч, вона огортає слухача, залишаючи після себе присмак гарного вина й прованських трав.

В четвер 27 грудня Харківська філармонія влаштовує особливий святковий вечір в компанії французьких композиторів епохи романтизму. Музика, що сповнена світлом, духовної сили та витонченої краси буде представлена творами Сезара Франка, Олександра Гільмана, Шарля Відора, Луї В’єрна та інших композиторів. За пультом найбільшого концертного органу України – добре відомий харківським слухачам органіст, лауреат міжнародних конкурсів Станіслав Калінін.

buybutton


28 грудня – Новорічний сувенір

Зануритись в святкову новорічну атмосферу ввечері п’ятниці Харківська філармонія пропонує з прайм-концертом “Новорічний сувенір”. Новорічні пісні й популярна естрадна музика у виконанні провідних солістів філармонії подарує святковий настрій слухачам філармонії.

 
 
buybutton


29, 30 грудня – Новорічний тарарам

В останню суботу року філармонія презентує харків’янам прем’єру – святковий музичний спектакль для дітей та батьків “Новорічний тарарам, або пошуки загубленої мелодії”.

Захоплюючий сюжет Новорічної казки в Харківській філармонії розповідає про пригоди жителів планети Музика, які шукають ідеальну Новорічну мелодію без якої Новий Рік не настане. У програмі вечора Інтерактивні ігри з залом на музичну тематику, видовищні фокуси, цікаві спецефекти, прекрасна авторська музика, та живий вокал.

Автори спектаклю – композитор Олександра Малацковська та письменниця Юліта Ран. Олександра Малацковська відома своєю музикою до фільмів “Нахлебники”, “Инакомыслие”, “Однажды в Украине”, спектаклю “Барон Мюнхаузен” та ін. Також ця молода й талановита композиторка аранжувала музику до знайомого слухачам Харківської філармонії мюзикл-шоу “Любов у фритюрі”. Письменниця Юліта Ран – автор дитячих книжок “Чарівні речі”, “Мандрівні казки”, “Канікули Діда Мороза”. Також вона вже давно співпрацює з Харківським міським палацом дитячої та юнацької творчості й пише новорічні п’єси для спектаклів.

 
29 грудня, 11:00 buybutton
 
29 грудня, 13:00 buybutton
 
30 грудня, 11:00 buybutton
 
30 грудня, 13:00 buybutton

Share.

Leave A Reply