fbpx

Концертний тиждень 22.03 — 28.03

0

27 березня о 18:30 (Органний зал) — «Ріхард Вагнер у колі однодумців»

На концерті київського піаніста Євгена Громова «Ріхард Вагнер у колі однодумців» ви почуєте оригінальну музику Вагнера та фортепіанні транскрипції з його опер за авторством Ференца Ліста, Ферруччо Бузоні, Августа Штрадаля, Карла Таузіга та Ганса фон Бюлова. А ще – цікаві історії з життя Вагнера.
 
 
 
buybutton


27 березня о 19:00 (Великий зал) — «Пори року» Вівальді та П’яццолли в пісочній анімації

Вечір поєднання живої музики та пісочної анімації. Лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба чарівним пісочним живописом створить ілюстрації до знаменитих класичних творів: «Чотири пори року в Буенос-Айресі» аргентинського композитора Астора П’яццолли та безперечного шедевру Вівальді в супроводі солістів симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням заслуженого діяча мистецтв України Юрія Янка.
buybutton


28 березня о 14:00 (Органний зал) — «Лебедине озеро». Музична казка для дітей у супроводі органа

Концерт для всієї родини в затишній атмосфері органного залу. Звучить музика з балету П. І. Чайковського «Лебедине озеро» в транскрипції для органа. Виконують Станіслав Калінін (орган) та Юрій Мережко (художнє слово).
 
 
 
buybutton


28 березня о 18:30 (Органний зал) — «AVE MARIA»

Заслужена артистка України Лідія Величко /сопрано/ виконує твори Л. Луцці, Г. Генделя, А. Страделли, В. Белліні, Дж. Верді, Ф. Тості, М. Стецюна. За пультом органа Станіслав Калінін.
 
 
 
 
buybutton


28 березня о 19:00 (Великий зал) — Джазові вечори Сергія Давидова

Вечір імпровізацій на теми класичних творів, авторських тем і джазових стандартів. За роялем Сергій Давидов.
В концерті беруть участь: Iгор Осипов (Україна/Німеччина) — гiтара; Дмитро Бондарев (Україна/Німеччина ) — труба; Джим Блек (США) — барабани.
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply