fbpx

Концертний тиждень 22.02 — 28.02

0

23 лютого — Висоцький, якого ми не знали. «Я поля влюбленным постелю…»

Пісні В. Висоцького виконує Віктор Жукевич. В концерті беруть участь: Вікторія Гіголаєва /сопрано/, Олена Керімова /скрипка/, Лілія Собко /художнє слово/.
 
 
 
 
 
buybutton


24 лютого о 18:30 (Органний зал) — «Пісні вічної любові»

Твори О. Цфасмана, О. Фельцмана, О. Долуханяна, А. Ешпая, А. Бабаєва, А. Бабаджаняна виконує ліричний тенор Артем Бражник.
Беруть участь: Сергій Казанцев /фортепіано/, Анна Тихонравова /гітара/, Дмитро Жаріков /баян/, Олена Мальцева /скрипка/.
 
 
 
buybutton


24 лютого о 19:00 (Великий зал) — Музика кіно

Вечір шедеврів кіномузики. У Великому залі в супроводі сучасних анімаційних технологій звучатимуть саундтреки до відомих фільмів у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії. Диригент — Юрій Янко.
 
 
 
 
buybutton


25 лютого — А. Данте «Божественна комедія» у пісочній анімації з органом

Концерт органної музики в супроводі пісочної анімації від Вікторії Горбунової та Нонни Горбаченко. Художнє слово – Наталія Антонова. За органом Станіслав Калінін.
 
 
 
 
 
buybutton


26 лютого — Хорові акварелі

В програмі концерту ювілейного сезону звучатимуть «Хорові акварелі» харківського композитора Тараса Кравцова на вірші Володимира Сосюри; «Хорові картини» Валентина Бібіка на вірші Остапа Вишні та «Реквієм» Олександра Щетинського у виконанні Академічного хору імені В. Палкіна. Художній керівник — Андрій Сиротенко.
 
 
 
buybutton


27 лютого о 18:30 (Органний зал) — «Незнайома зірка» неперевершеної Анни Герман

До Дня народження улюбленої співачки слухаємо теплі та зворушливі пісні з репертуару незабутньої Анни Герман. Виконують солісти та колективи філармонії.
 
 
 
 
 
buybutton


27 лютого о 19:00 (Великий зал) — Сергій Прокоф’єв, 130 років від Дня народження. Микола М’ясковський, 140 років від Дня народження

Шостий концерт із циклу «Симфонічна музика з Юрієм Янком». У виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка звучать твори двох відданих друзів та геніальних композиторів: Сергія Прокоф’єва та Миколи М’ясковського.
 
 
buybutton


28 лютого о 14:00 (Органний зал) — «Лебедине озеро»

Концерт для всієї родини в затишній атмосфері органного залу. Звучить музика з балету П. І. Чайковського «Лебедине озеро» в органному виконанні. За пультом органу Станіслав Калінін. Художнє слово — Юрій Мережко.
 
 
 
 
buybutton


28 лютого о 18:30 (Органний зал) — «AVE MARIA»

Заслужена артистка України Лідія Величко /сопрано/ виконує твори Л. Луцці, Г. Генделя, А. Страделли, В. Белліні, Дж. Верді, Ф. Тості, М. Стецюна. За пультом органа Станіслав Калінін.
 
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply