fbpx

Концертний тиждень 21 – 27 січня

0

24 січня – “Дві зірки, дві долі”

Темою концерту із циклу «Дві зірки, дві долі» стане творчий союз Арно Бабаджаняна та Мусліма Магомаєва. Ці постаті – це ціла епоха нашого минулого.У 60-70-х роках з’явилося яскраве творче тріо Муслім Магомаєв – Арно Бабаджанян – Роберт Рождественський, яке багато років захоплювало публіку своїми творами.

Шлягер за шлягером: “Королева красоты”, “Чертово колесо”, “Свадьба” та інші пісні слухачі знали напам’ять, а на концертах зал аплодував стоячи. Арно називав Мусліма кращим виконавцем своїх пісень і навіть їх співавтором.

Згадати улюблені пісні Арно Бабаджаняна з репертуару Мусліма Магомаєва Харківська філармонія запрошує в четвер 24 січня.

buybutton


25 січня – “Музика при свічках”

Улюблений багатьма харків’янами цикл концертів «Музика при свічках» знову повернувся на сцену філармонії у 90 ювілейному сезоні. Назва цього циклу стала своєрідним знаком якості для поціновувачів камерної музики. Особлива романтична атмосфера вечорів, виконавська майстерність музикантів, різноманітність інструментальних ансамблів — все це робить «Музику при свічках» цікавою для різних поколінь слухачів.

В концертній програмі 25 січня прозвучить музика великих італійських композиторів Вівальді і Верді у виконанні Станіслава Калініна.

buybutton


26 січня – Симфонічна музика

Симфонічна субота 26 січня буде особливою в Харківській філармонії. Адже з симфонічним оркестром філармонії під орудою маестро Юрія Янко виступатимуть закордонні гості: Bertrand Giraud (Франція, фортепіано), та Young Eun Kim (Корея, віолончель).

Французький піаніст Бертран Жіро активно гастролює не тільки країнами Європи, але й в США, і Японії. Досвідчений соліст, він працював з багатьма диригентами та оркестрами. Музикант записав 17 компакт-дисків які отримали визнання у музичних критиків.

Віолончелістка Янг Юн Кім навчалась в Кореї та США. Після численних перемог в музичних конкурсах по всьому світі, виконавиця виступила з сольними концертами на кращих музичних сценах світу – у залі Берлінської філармонії, і Карнегі-холлі. Зараз вона продовжує активно гастролювати.

В концертній програмі 26 січня прозвучить різнобарвна програма: П’ята симфонія Шуберта, Перший концерт для віолончелі з оркестром Шостаковича, та концерт для фортепіано з оркестром Равеля.

buybutton


27 січня – Органна карта Європи

В недільний вечір Харківська філармонія запрошує слухачів на концерт органної музики у виконанні Катерини Огаркової. “Коли грає Катерина Огаркова, здається, що вона не сидить, а літає в світлі і звуках органу, а її музика заповнює і осяює весь навколишній простір “, – так піднесено говорять про органістку її шанувальники.

Вона багато гастролює в Україні та за кордоном, працювала з відомими диригентами і виконавцями України, Південної Кореї, Італії, Чехії, Німеччини, та ін. Численні сольні програми і колаборації незмінно дивують публіку автентичним і новим виконанням класики і модерну.

Катерина неодноразово проходила стажування на майстер-класах у найбільших західноєвропейських органістів: у почесного королівського органіста в Версалі Мішеля Шапюї (Франція), професора Петера Дике (Німеччина), Зігмунда Сатмар (Німеччина), Лоренцо Гіельмі (Італія), Людгера Ломанна (Німеччина).

У виконанні Катерини Огаркової слухачі Харківської філармонії почують твори Й.С.Баха, Г.Бема, А.Вівальді, С.Франка, Г.Муффата та ін.

buybutton

Share.

Leave A Reply