fbpx

Концертний тиждень 21.12 — 27.12

0

22 грудня — Незабутній голос Франції

До Дня народження Едіт Піаф у виконанні солістів і колективів філармонії звучатимуть пісні знаменитої французької акторки та співачки.
 
 
 
 
 
buybutton


23 грудня — Ювілейний сезон

В програмі Хоровий концерт на вірші Григора Нарекаці. А. Шнітке та «Чичестерські псалми» Л. Бернстайна у виконанні Академічного хору ім. В. Палкіна. Художній керівник – Андрій Сиротенко. В концерті беруть участь симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка та лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Запорожан /контртенор/.
 
 
buybutton


24 грудня — А. Данте. «Божественна комедія» у пісочній анімації з органом

Концерт органної музики в супроводі пісочної анімації від Вікторії Горбунової та Нонни Горбаченко. Художнє слово – Наталія Антонова. За органом Станіслав Калінін.
 
 
 
 
 
buybutton


25 грудня о 18:30 (Органний зал) — «Новорічний сувенір»

Прайм-концерт сучасної популярної музики.
 
 
 
 
 
 
buybutton


25 грудня о 19:00 (Великий зал) — АВВА. Симфонічне шоу

Яскраве симфонічне шоу золотих хітів легендарної швецької групи у виконанні чарівних вокалісток Юлії Радкевич та Катерини Безуглої за участі солістів Академічного хору імені В. Палкіна. Супроводжує симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням маестро Янка.
 
 
 
buybutton


26 грудня о 14:00 (Органний зал) — «Лускунчик»

Святкова музична казка для дітей у супроводі органа. Органіст — Станіслав Калінін. На юних слухачів чекає новорічне привітання від Діда Мороза, Снігуроньки та Мага-Чарівника!
 
 
 
 
buybutton


26 грудня о 19:00 (Великий зал) — Світломузичне 3D шоу з Симфонічним оркестром

Концерт, в якому вдало поєднані вічна класика та сучасні проекційні технології від «VJ. Kharkiv.ua». Відомі твори Штрауса, Хачатуряна, Свиридова та інших композиторів виконує симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка.
 
 
 
 
buybutton


27 грудня о 13:00 (Великий зал) — Аліса в країні чудес

Знаменита казка Льюїса Керролла, яку люблять і дорослі, й діти, виконана в техніці пісочної анімації під музику. Лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба «оживить» незвичайних персонажів популярної казки. До початку вистави на юних глядачів чекає зустріч зі справжніми мешканцями Країни чудес та велика зона селфі. Кожен гість зможе спробувати себе у ролі художника на спеціальному столі для малювання піском.
 
buybutton


27 грудня о 14:00 (Органний зал) — «Лебедине озеро». Музична казка для дітей у супроводі органа

Концерт для всієї родини у затишній атмосфері органного залу. Звучить музика з балету П. І. Чайковського «Лебедине озеро» у органному виконанні. За пультом органу Станіслав Калінін. Художнє слово — Юрій Мережко. На юних слухачів чекає новорічне привітання від Діда Мороза, Снігуроньки та Мага-Чарівника.
 
 
buybutton


27 грудня о 18:30 (Органний зал) — «AVE MARIA»

Заслужена артистка України Лідія Величко /сопрано/ виконує твори Л. Луцці, Г. Генделя, А. Страделли, В. Белліні, Дж. Верді, Ф. Тості, М. Стецюна. За органом Станислав Калінін.
 
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply