fbpx

Концертний тиждень 20–26 травня

0

21 травня – World Hits

Популярні хіти та шедеври світового кіно у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Яни Бобрової. В концерті беруть участь також Станіслав Калінін /орган, фортепіано/, Анна Сотнікова / фортепіано/, Анна та Сергій Тихонравови /гітарний дует/, заслужений артист України Василь Дмитренко /скрипка/, Юрій Вишневський /контрабас/. Ведучий – Роман Байрактар.
У програмі: Й. Бах, Ф. Шуберт, Н. Паганіні, Е. Морріконе, Е. Уеббер, М. Дунаєвський, Ю. Чернавський, А. Рибніков, В. Соляников. Для вас прозвучать пісні з репертуару «Beatles», А. Бочеллі, С. Брайтман, С. Діон.


24 травня – Симфонічний оркестр просто неба

Прем’єра! Хіти світової класики у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії прозвучать на відкритому майданчику. На вас чекають найвідоміші мелодії, розіграші подарунків та сюрпризи! Диригент – Юрій Янко. Концерт відбудеться на літньому майданчику арт-заводу «Механіка. Інша земля» за адресою: вул. Плеханівська, 126 (1 хвилина від станції метро «Завод імені Малишева»).
 
 
buybutton


25 травня – Piano 119: проект search in. Концерт # 1: Звук

Проект представляє концерти нової та авангардної музики ХХ –початку ХХI століть за участю молодих виконавців. Одна з головних ідей проекту – спілкування слухачів із музикантами.
 
 
 
 
buybutton


25 травня – Світломузичне 3D шоу

Чекаємо на концерті органної музики від Станіслава Калініна у супроводі проекційних технологій від «VJ. Kharkіv.ua».
 
 
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply