fbpx

Концертний тиждень 20-26 серпня

0

23 серпня — Святковий концерт органної музики
Традиційно, Харківська філармонія відзначить День визволення міста святковим концертом. 23 серпня у виконанні Станіслава Калініна прозвучать шедеври органної класики — музика Й.С. Баха, Д. Букстехуде, С. Франка, Л. Вьєрна та інших композиторів.

buybutton

 
 
 
 
 
 


24 серпня — З Україною в серці
До Дня Незалежності України в Харківській філармонії відбудеться святковий концерт «З Україною в серці». Інструментальний ансамбль “3+2”, а також провідні солісти філармонії виконають популярну музику українських композиторів. В програмі великого святкового концерту — улюблені пісні, які давно увійшли в наші будинки і стали майже народними, тобто такими, які живуть в глибинах наших сердець.

buybutton

 
 
 
 
 


25 серпня — World Hits
25 серпня — заключний концерт літнього сезону симфонічних хітів, і одна з останніх можливостей продовжити хвилини літнього, безтурботного настрою. Тільки найпопулярніші шедеври світової музичної класики і культова музика улюблених фільмів у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії (диригент — Юрій Янко).

buybutton

 
 
 
 
 


26 серпня — Концерт Хору Свято-Покровського чоловічого монастиря
26 серпня на сцені Харківської філармонії виступить хор Свято-Покровського чоловічого монастиря. У програмі вечора — духовні піснеспіви та народні пісні.
Хор Свято-Покровського чоловічого монастиря — лауреат безлічі фестивалів і конкурсів хорового співу. У своїй роботі колектив використовує твори як відомих майстрів церковного співу, так і світські твори молодих харківських композиторів.
Регент — Марина Даценко
Диригент — Анна Щеглова / Ізраїль /

buybutton


Поделиться

Ответить