fbpx

Концертний тиждень 20-26 серпня

0

23 серпня – Святковий концерт органної музики
Традиційно, Харківська філармонія відзначить День визволення міста святковим концертом. 23 серпня у виконанні Станіслава Калініна прозвучать шедеври органної класики – музика Й.С. Баха, Д. Букстехуде, С. Франка, Л. Вьєрна та інших композиторів.

buybutton

 
 
 
 
 
 


24 серпня – З Україною в серці
До Дня Незалежності України в Харківській філармонії відбудеться святковий концерт “З Україною в серці”. Інструментальний ансамбль “3+2”, а також провідні солісти філармонії виконають популярну музику українських композиторів. В програмі великого святкового концерту – улюблені пісні, які давно увійшли в наші будинки і стали майже народними, тобто такими, які живуть в глибинах наших сердець.

buybutton

 
 
 
 
 


25 серпня – World Hits
25 серпня – заключний концерт літнього сезону симфонічних хітів, і одна з останніх можливостей продовжити хвилини літнього, безтурботного настрою. Тільки найпопулярніші шедеври світової музичної класики і культова музика улюблених фільмів у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії (диригент – Юрій Янко).

buybutton

 
 
 
 
 


26 серпня – Концерт Хору Свято-Покровського чоловічого монастиря
26 серпня на сцені Харківської філармонії виступить хор Свято-Покровського чоловічого монастиря. У програмі вечора – духовні піснеспіви та народні пісні.
Хор Свято-Покровського чоловічого монастиря – лауреат безлічі фестивалів і конкурсів хорового співу. У своїй роботі колектив використовує твори як відомих майстрів церковного співу, так і світські твори молодих харківських композиторів.
Регент – Марина Даценко
Диригент – Анна Щеглова / Ізраїль /

buybutton


Share.

Leave A Reply