fbpx

Концертний тиждень 19 – 25 листопада

0

20 листопада – Вальс в дзеркалах

Калейдоскоп романсів очікує любителів камерної вокальної лірики у вівторок 20 листопада. Лауреат міжнародних конкурсів Яна Боброва (сопрано) представить сольний концерт музики найчуттєвішого і найщирішого музичного жанру — вечір романсу. У програмі концерту прозвучить музика зарубіжних і вітчизняних авторів: Фоміна, Зубова, Харито, Тарівердієва, Соляникова та інших композиторів.

 
buybutton


21 листопада – Благодійний концерт до Дня свободи і гідності

До дня Свободи та Гідності, 21 листопада у Харківській філармонії відбудеться показ оновленої версії документального фільму «Герої не вмирають» та вперше прозвучить і буде спеціально записана музика, яку лунатиме біля майбутнього Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні у Харкові. На слухачів чекає класична музика у виконанні симфонічного оркестру філармонії під орудою Юрія Янко, фільм-нерв студії «Док.Кіно.Трансформація» та непроста розмова про наболіле.

buybutton


22 листопада – Музика при свічках

Улюблений багатьма харків’янами цикл концертів «Музика при свічках» знову повернувся на сцену філармонії. Назва цього циклу стала своєрідним знаком якості для поціновувачів камерної музики. Особлива романтична атмосфера вечорів, виконавська майстерність музикантів, різноманітність інструментальних ансамблів — все це робить цикл концертів «Музика при свічках» цікавим для різних поколінь слухачів.

В концертній програмі 22 листопада прозвучить музика великих німецьких композиторів – Йоганна Себастьяна Баха та Йоганнеса Брамса.

buybutton


23 листопада – Дідона та Еней

В п’ятницю, 23 листопада, на меломанів та професійну музикантську спільноту Харкова чекає знайомство із постановкою барокової опери Генрі Перселла «Дідона та Еней» від «Open Opera Ukraine». Європейський диригент Ілля Король, провідна українська режисерка Тамара Трунова, оркестр, в якому музиканти грають на історично достовірних копіях старовинних музичних інструментів, хор та яскраві, харизматичні українські солісти, що пройшли відкритий кастинг та школу барокового вокалу — ось основні учасники постановки.

Опера отримала значний резонанс серед музикантів: фахівці оцінили її за «бездоганне виконання із дотриманням світових стандартів історично-поінформованого виконавства». Не менше визнання вона мала й у театральному середовищі: за рішенням експертів «Дідона та Еней» потрапила до шорт-листа Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» у номінації «Найкраща музична вистава у жанрі опера/оперета/мюзикл».

buybutton


24 листопада – Sensation of Tango

Традиційна для філармонії «симфонічна» субота отримає нові барви 24 листопада в проекті «Sensation of Tango». В концертній програмі вечора — танго відомих композиторів ХХ століття. Яскраві шоу-номери у супроводі симфонічного оркестру Харківської філармонії виконає танцювальна пара з Аргентини — Хесус Паес та Яра Дуарте.

 
 
buybutton


25 листопада – Любов у фритюрі

Після вдалої прем’єри в кінці минулого сезону яскраве та несподіване мюзикл-шоу “Любов у фритюрі” повертається на сцену Харківської філармонії 25 та 30 листопада.

«Любов у фритюрі» — це світові мюзикл-хіти у виконанні харизматичних вокалістів і яскрава хореографія. В захоплюючому сюжеті несподіваним чином переплелися любов, іронія, містика, та невідворотність долі. Все це — в просторі імпровізованого ресторану швидкого харчування, де можна зустріти старих знайомих і нове почуття, поділитися останніми чутками або поміркувати про життя за філіжанкою кави.

Share.

Leave A Reply