fbpx

Концертний тиждень 18 – 24 березня

0

20 березня / Органна зала – “Дві зірки, дві долі: Едіт Піаф і Мірей Матьє”

Часто творчі шляхи деяких майстрів схожі на паралельні прямі – вони знаходяться в одній площині, але при цьому не перетинаються. 20 березня в програмі концерту з циклу «Дві зірки, дві долі» – відомі пісні з репертуару Едіт Піаф і Мірей Матьє.

Едіт Піаф і Мірей Матьє – легендарні французькі співачки, сильні і красиві жінки, символи Франції. Недарма Мірей Матьє, незважаючи на ранг офіційного символу Франції, все ж ревнувала до воістину безсмертної вже слави «паризького солов’я» – Едіт Піаф.

І Едіт, і Мірей, народилися в бідних багатодітних родинах. Обидві з провінції, брали Париж штурмом, і обидві перемогли – фортуну, музичних критиків, публіку і саму Францію. Вони, вибралися зі злиднів, і уособлюють сьогодні майже цілу епоху національної французької пісні.

buybutton


21 березня / Органна зала – “В синем и далеком океане”

В четвер 21 березня сольний концерт соліста філармонії Артема Бражника буде присвячено творчості Олександра Вертинського – співака і актора, який жив та працював в перший половині ХХ століття. Його дивовижна біографія складається з подій абсолютно неймовірних. Його друзі – Марлен Дітріх, Віра Холодна, Федір Шаляпін і багато інших знаменитостей того часу. Не дивлячись на плинність часу, навіть зараз його творчість вважається феноменом. Пісні Вертинського можуть викликати щирі сльози або скупу посмішку, проте байдужих до творчості цього співака, мабуть, годі й шукати.

buybutton


22 березня / Органна зала – Концерт симфонічної музики

22 березня у філармонії вечір симфонічної музики. У програмі концерту визначні симфонічні твори ХХ століття – Симфонія №3 Бориса Лятошинського, та Концерт для фортепіано з оркестром Сергія Рахманінова.

За диригентським пультом цього вечора стоятиме київський диригент Михайло Пікульский.

Соло на фортепіано – Наталія Золотарьова. Молода й талановита піаністка є лауреатом багатьох Міжнародних конкурсів в Німеччині, Італії, Франції та ін. Її філармонічний дебют відбувся в 15 років з оркестром Харківської обласної філармонії.

З цього часу Наталія бере участь в міжнародних фестивалях і веде концертну діяльність в Ізраїлі, Італії, Іспанії, Польщі, Росії, Чехії та Україні. Публіка і критики відзначають її неординарну артистичну харизму, яскравий темперамент, віртуозність і глибину інтерпретації.

buybutton


23 березня / Велика зала – Viva Mozart!

У суботу 23 березня о 19:00 у відновленій Великій залі Харківської філармонії відбудеться Концерт-відкриття Kharkiv Music Fest, що за традицією пройде за участі Фестивального оркестру. Формат оркестру, який складається з концертмейстерів та музикантів провідних оркестрів різних міст або країн є складовою багатьох великих музичних фестивалів вже протягом багатьох десятиліть. В Україні Фестивальний оркестр зібрався вперше в 2018 році саме завдяки Kharkiv Music Fest.
Kharkiv Music Fest-2019 присвячено Вольфгангу Амадею Моцарту, тож в програмі концерту “Viva Mozart” прозвучать оркестрові твори головного героя цьогорічного фестивалю.

buybutton


24 березня / Органна зала – Ансамбль старовинної музики «Pracht-Ensemble»

24 березня на сцені Харківської філармонії виступить “Pracht-Ensemble” – колектив, який спеціалізується на виконанні старовинної музики на автентичних музичних інструментах. Ансамбль був заснований в 2014 році клавесиністом і композитором Андрієм Прахтом.

Ансамбль “Pracht-Ensemble” співпрацює з багатьма філармоніями і концертними майданчиками в Україні і за кордоном. Велика увага “Pracht-Ensemble” приділяє пошуку забутих шедеврів, а також виконує музику сучасних композиторів.

    Склад ансамблю:

  • Андрій Прахт – соліст, грає на клавесині у Львівському будинку органної та камерної музики, художній керівник “Pracht-Ensemble”
  • Олена Ріхтер – солістка Одеської філармонії, сопрано
  • Наталя Скрябіна – засновник освіту в Україні по класу мандоліни, грає на мандоліні та гітарі

buybutton

Share.

Leave A Reply