fbpx

Концертний тиждень 17 – 23 лютого

0

19 лютого — Штраус. Вальси в атмосфері балу

«Штраус. Вальси в атмосфері балу» — неймовірно красиве дійство на сцені Великого залу! Симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка, майстри бального танцю та анімаційні технології відкриють таємничий світ Короля Віденського Вальсу.
 
 
 
buybutton


пиано гид афиша20 лютого — Piano 119+

Концерт- гід по історії музики XX-XXI століття. Частина третя під назвою «Шукайте жінку» (1940-1960 роки).

Ведуча — Юлія Ніколаєвська.
 
 
 
buybutton


21 лютого — Данте «Божественна комедія»

Концерт органної музики в супроводі пісочної анімації від Вероніки Костюк, Вікторії Горбунової та Нонни Горбаченко. Художнє слово – Наталія Антонова. За органом Станіслав Калінін.
 
 
 
 
buybutton


22 лютого о 15:00 органний зал — Старовинні італійські арії
Соліст, аспірант Харківської державної академії культури, Чень Менмен /бас, Китай/ виконає твори А. Скарлатті, Г. Генделя та Дж. Паїзієлло. Акомпанує Валентина Кудрявцева. У концерті бере участь Юрій Кудрявцев.
 
 
 
 
buybutton


22 лютого о  18:30 органний зал — Романтичний орган
Звукові всесвіти Йозефа Райнбергера і Олександра Гільмана. Органіст Станіслав Калінін присвячує цей концерт творчості видатних представників блискучих німецької та французької шкіл — Йозефу Райнбергеру та Олександру Гільману та музиці епохи романтизму у творах саме цих двох композиторів.
 
 
 
buybutton


23 лютого  — «Можлива зустріч»

У День народження Георга Фрідріха Генделя — незвичайний концерт за однойменною п’єсою німецького драматурга Пауля Барца. Це концерт-розповідь про двох найвідоміших представників європейської музики бароко, Баха та Генделя, які народились в один рік, з різницею всього у декілька днів, але мали абсолютно різні життєві шляхи, яким так і не судилося зустрітись. Ролі Й. С. Баха та Г. Ф. Генделя виконують соліст Ігор  Сахно /бас/ та Роман Байрактар /художнє слово/. Хорові фрагменти творів великих композиторів звучать у виконанні Академічного хору імені В. Палкіна, художній керівник — Андрій Сиротенко. За органом Станіслав Калінін. Партія клавесина — Христина Грицишин.
buybutton

Share.

Leave A Reply