fbpx

Концертний тиждень 17-23 грудня

0

20 грудня – Зірочки святого Миколая

В четвер 20 грудня Харківська філармонія запрошує глядачів на святкову виставу “Зірочки святого Миколая” – чарівну казку для дітей та дорослих. У виставі багато гумору, співів, танцю, захоплююча 3D проекція, і казковий сюжет, що інтригує.

Маруся та Петрик – братик та сестричка. Разом зі своєю бабусею вони готуються зустрічати свято Миколая. Петрик вередує, і це могла б бути звичайна святкова вечеря, якщо б у двері не постукало маленьке чортеня. А що було далі і як у цю оселю потрапив сам Святий Миколай глядачі дізнаються 20 грудня в Харківській філармонії.

buybutton


21 грудня – Світломузичне 3D-шоу

Концерти органної музики в супроводі світломузичного 3D шоу – одна з найпопулярнішх концертних програм ХАрківської філармонії. Найбільший концертний орган України, що з’явився в Харківській філармонії 2 роки тому, сам по собі міг би позмагатися за звання одного з чудес Харкова, а в поєднанні з сучасними візуальними ефектами — це феєрія, що перехоплює подих.

Світломузичне 3D шоу — це проекція на рельєфний об’єкт (труби органу), що створює ілюзію його трансформації, відчуття об’єму, переміщення предметів. У поєднанні з класичною органною музикою 3D шоу дозволяє підкреслити настрій і динаміку музичних творів. Це поєднання фантастичної сучасності і класичної музики.
Світломузичне 3D шоу сподобається тим, хто вирішив вперше познайомитися з органною музикою, і тим, хто хоче почути її по-новому.

buybutton


22 грудня – Piano 119

В суботу вдень Харківська філармонія запрошує на 4й заключний концерт циклу «Piano 119: Гід по фортепіанній музиці XX-XXI ст.», в якій ведуча проекту музикознавиця Юлія Ніколаєвська розповість слухачам про фортепіанну музику 1990-2018 рр. Ця частина – це спроба звести воєдино музичні шляхи всього стодевятнадцатілетнего періоду: показати взаємозв’язок стилів і напрямків, їх різноманітність, взаємозв’язок, єдність і конфлікт.

Ви знову переконайтеся, що про музику можна і потрібно говорити доступно, зрозуміло і захоплююче, що вона не для «обраних», а для всіх. А також в тому, наскільки академічна музика може бути різноманітною і захоплюючої, і що вона далеко не завжди, а вірніше, майже ніколи не відповідає усталеним про неї стереотипам.

buybutton


22 грудня – Концерт симфонічної музики

Симфонічна субота 22 грудня буде особливою в Харківській філармонії. Адже з симфонічним оркестром Харківської філармонії виступатимуть гості з Кореї: диригент – Jooncha Кіm, та солістка – Eunjin Oh /фортепіано/.
В концертній програмі світові шедеври класичної музики: іскрометна увертюра до опери “Весілля Фігаро” Вольфганга Амадея Моцарта, віртуозний та темпераментний Концерт №1 для фортепіано з оркестром Ференца Ліста, та Симфонія №9 Антоніо Дворжака – один з найбільш часто виконуваних творів світового репертуару класичної музики.

buybutton


23 грудня – Різдвяний подарунок Слобожанщині

Насичені передсвяткові вихідні продовжаться святковим концертом викладачів шкіл мистецтв Харківської області та Харкова – “Різдвяний подарунок Слобожанщині”. В програмі популярна класична та сучасна музика.

 
 
 
buybutton


23 грудня – Недільний концерт органної музики для дітей та батьків

Гордість Харківської філармонії — орган. Найновіший і найбільший концертний орган в Україні був встановлений в 2016 році. Майстри німецької фірми Alexander Shuke працювали з 9 ранку до 8 вечора шість днів на тиждень протягом місяця, щоб зібрати його. Вага цього гіганта становить кілька десятків тонн, а в конструкцію входить близько 5700 труб.

Денний органний концерт — це прекрасна можливість провести час із задоволенням і користю, послухати шедеври органної класики, і познайомитися з найвеличнішим музичним інструментом. Гідом в безмежному світі органної музики буде Станіслав Калінін.

buybutton


23 грудня – Харків-брас

Зазвичай мідні духові інструменти можна почути у складі оркестрів, а ось окремі ансамблі духових – не часто виступають на концертних площадках країни. Харків’янам пощастило – в нашому місті вже досить давно існує колектив “Харків-брас” – ансамбль мідних духових інструментів під керівництвом Олега Федоркова.

Олег Федорков – доцент Національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів. Досвідчений музикант займається пошуком рідкісних нот для мідних духових і регулярно виконує виявлені ним твори на концертних майданчиках всієї України, виступаючи в складі ансамблю «Харків-брас».

В неділю 23 грудня “Харків-брас” запрошує слухачів Харківської філармонії почути прем’єрні твори сучасних авторів для духових інструментів та органу. У концерті беруть участь Станіслав Калінін (орган), та Анна Бичкова (сопрано). Диригент – Олена Радієвська.

buybutton

Share.

Leave A Reply