fbpx

Концертний тиждень 16 – 22 грудня

0

17 грудня – «Nella Fantasia»

Улюблені твори з репертуару II Divo, Enya, Freedom Jazz, яскраві номери з бродвейських мюзиклів, саундтреки до відомих кінофільмів у виконанні TrioMezzo: лауреатів міжнародних конкурсів Валерії Господинько, Юлії Пересади та Олександри  Кузьміної. У концерті беруть участь лауреат міжнародних конкурсів Ольга Юріна /сопрано/, заслужений артист України Василь Дмитренко /скрипка/. За органом Станіслав Калінін, за фортепіано Євгенія Присяжна та Ігор Чичканов.
buybutton


18 грудня  – Світломузичне  органне 3D шоу

Знамениті органні твори виконує Станіслав Калінін у супроводі проекційних технологій «VJ. Kharkіv.ua».
 
 
 
 
 
buybutton


19 грудня о 18:00  Новий Великий зал — Дива Святого Миколая

Святкова дитяча шоу-вистава. На вас чекає  шоу мильних бульбашок, лазерне та димове шоу, інтерактивні ігри, пісні, яскраві хореографічні номери та сюрприз наприкінці вистави.
 
 
 
 
buybutton


19 грудня о 18:30 Новий Органний зал – Чудеса музики для дітей

Святковий дитячий концерт до Дня Святого Миколая. «Чудеса музики для дітей» —  це легка класика, чарівний настрій, солодкі подарунки та сюрпризи. Для вас звучатимуть найбільший в Україні орган Alexander Schuke та інші інструменти. У концерті бере участь дитячий оркестр Kharkivmusicfest. Ведучі: Ірина Баришевська та відомий педіатр Андрій Пеньков.
 
 
buybutton


20 грудня о 19:00 Новий Великий зал — Зимові вечори з Ігорем Шаповаловим

Концерт симфонічної музики. Симфонію №5 Ф. Шуберта та Концерт для фортепіано з оркестром №20 В. А. Моцарта виконують симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням народного артиста України Ігоря Шаповалова та лауреат міжнародних конкурсів Єгор Бахмут /фортепіано/.
 
 
 
buybutton


21 грудня — Piano 119+

Гід по історії музики XX-XXI століть.  Частина I. Роки 1900-1920. Автор і ведуча — Юлія Ніколаєвська.
 
 
 
 
 
buybutton


22 грудня  о 14:00 Новий Органний зал — #Филармониядетям

Прем’єрна розважально-пізнавальна музична програма для школярів (6-15 років), а також всієї родини. Кращий спосіб познайомитися з королем музичних інструментів, найбільшим в Україні органом Alexander Schuke. Шедеври світової органної музики виконує Станіслав Калінін.
 
 
 
buybutton


22 грудня о 18:30 Новий Органний зал — Данте «Божественна комедія»

«Божественна комедія» Данте у пісочній анімації з органом. Художнє слово – Наталія Антонова. Пісочна анімація — Вероніка Костюк, Вікторія Горбунова та Нонна Горбаченко. Органіст — Станіслав Калінін.
 
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply