fbpx

Концертний тиждень 14 – 20 жовтня

0

15 жовтня — «Харківські асамблеї»

Концерт вокально-органної музики в рамках Міжнародного музичного фестивалю «Харківські асамблеї». Твори Й. Гайдна, В.А. Моцарта, Д. Бортнянського, М. Лисенка, О. Янченка виконують Наталя Гребенюк та її учні, за органом Станіслав Калінін. В концерті також беруть участь Аліна Лядова, Оксана Санжаровська, Ангеліна Долгова та Яна Каушнян.
 
 
buybutton


16 жовтня — Хорова музика Моцарта

В програмі концерту «Реквієм» та Велика Меса до-мінор В. А. Моцарта. Диригент — Йерун Вейерінк /Нідерланди/.
Виконують:
Ольга Фомічова /сопрано, Київ/
Олександр Вознюк /тенор, Київ/
Юлія Поставнича /мецо-опрано, Харків/
Тетяна Корякіна /сопрано, Харків/
Володимир Єфименко /бас, Харків/
buybutton


17 жовтня — «В синем и далеком океане»

За численними проханнями слухачів Артем Бражник /тенор/ виконає популярні твори з репертуару Олександра Вертинського. За фортепіано Валерій Олешко.
 
 
 
 
 
buybutton


18 жовтня — Присвята Ференцу Лісту

Концерт угорської музики за підтримки посольства Угорщини в Україні і Національного культурного фонду Угорщини. Відомі твори Ш. Гуно, Д. Меєрбера, Р. Вагнера, Ф. Шуберта, Дж. Россіні в транскрипції Ференца Ліста виконує Дьердь Оравец /фортепіано, Угорщина/.
 
 
 
buybutton


19 жовтня о 16:00 (Новий органний зал) — Mozart baby+

Прем’єрний проект. Музика, що розвиває інтелект.
Другий концерт циклу для дітей від 0 до 6 років, майбутніх мам, незабутнє дозвілля для всієї родини. Ведучі проекту Ірина Баришевська та Андрій Пеньков. Після концерту відбудеться лекція Андрія Пенькова про вплив класичної музики на розвиток мозку, педіатр також відповість на запитання батьків. Початок лекції о 17:20.
 
 
buybutton


19 жовтня о 19:00 (Великий зал) – Концерт симфонічної музики

Концерт для фортепіано з оркестром №1 Ф. Ліста, Концерт для фортепіано з оркестром №1 Ф. Шопена та Концерт для фортепіано з оркестром №3 С. Прокоф’єва виконують солістка Anna Song /фортепіано, Китай – Австрія/ та симонічний оркестр Харківської філармонії під керівництвом Юрія Янка.
 
 
 
buybutton


20 жовтня о 18:30 (Новий органний зал) — Співзвуччя неперевершених майстрів

Польський дует Даніеля Прайзнера /орган/ і Томаша Слюсарчика /труба/ виконають твори Й. С. Баха, Г. Ф. Телемана, Г. Ф. Генделя та інших композиторів.
 
 
 
 
 
buybutton


20 жовтня о 19:00 (Великий зал) – Закриття міжнародного музичного фестивалю «Харківські асамблеї»

Симфонічний оркестр ХНУМ імені І. П. Котляревського під керівництвом диригента Юрія Насушкіна /Іспанія–Україна/ та лауреати міжнародний конкурсів Ірина Григоренко /скрипка/, Арсеній Ставицький /віолончель/ та Олег Копелюк /фортепіано/ виконають твори Д. Бортнянського, Е. Елгара, І. Карабиця, В. Птушкіна.
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply