fbpx

Концертний тиждень 14 – 20 січня

0

15 січня — Романса сріблясті струни

У вівторок 15 січня тендітна і темпераментна Наталія Коваль (ліричне сопрано) готує прекрасний вечір любителям вокальної музики. У концертній програмі «Романса сріблясті струни» зірка Харківської оперети виконає відомі романси і пісні під акомпанемент заслуженого діяча мистецтв України Олександра Склярова (фортепіано) та заслуженого артиста України Василя Дмитренка (скрипка).

 
buybutton


17 січня — TrioMezzo

Вокальна феєрія на сцені Харківської філармонії продовжиться у четвер 17 січня концертом «TrioMezzo» у складі: Валерія Господинько, Юлія Пересада та Олександра Кузьміна. Різноманітність представлених стилів задовольнить будь-які музичні смаки — в концертній програмі є і музика бароко (Перселл), романтизму (Бізе), а також сучасні хіти Enya, Уеббера, Меладзе.

 
buybutton


18 січня – Світломузичне 3D-шоу

Концерти органної музики в супроводі світломузичного 3D шоу — одна з найпопулярнішх концертних програм Харківської філармонії. Найбільший концертний орган України, що з’явився в Харківській філармонії 2 роки тому, сам по собі міг би позмагатися за звання одного з чудес Харкова, а в поєднанні з сучасними візуальними ефектами — це феєрія, що перехоплює подих.

Світломузичне 3D шоу — це проекція на рельєфний об’єкт (труби органу), що створює ілюзію його трансформації, відчуття об’єму, переміщення предметів. У поєднанні з класичною органною музикою 3D шоу дозволяє підкреслити настрій і динаміку музичних творів. Це поєднання фантастичної сучасності і класичної музики.
Світломузичне 3D шоу сподобається тим, хто вирішив вперше познайомитися з органною музикою, і тим, хто хоче почути її по-новому.

buybutton


19 січня – Солісти оркестру запрошують

У суботу 19 січня Харківська філармонія запрошує слухачів на концерт камерної музики. Концертмейстери та солісти симфонічного оркестру філармонії виконають різноманітні тріо, квінтети, секстети композиторів XVIII-XX століть. У програмі вечора прозвучать:

Ф.Крамарж. Квінтет для кларнета, скрипки, двох альтів і віолончелі
Ж.Франсе. Тріо для кларнета, альта і фортепіано
В.Бергер. Тріо для кларнета, віолончелі і фортепіано
Е. Донаньї. Секстет для фортепіано, скрипки, альта, віолончелі , кларнета і валторни
buybutton


20 січня — Святковий саксофон

Особливий музичний вечір подарує слухачам Харківської філармонії 20 січня талановита саксофоністка Анна Степанова. Представниця одеської і московської саксофонної школи, обдарована виконавиця, та ідейна натхненниця міжнародного конкурсу «Золотий саксофон» представить нашій публіці насичену та різнопланову концертну програму — від класичних творів Баха і Генделя до пристрасних танго П’яццоли.

buybutton

Share.

Leave A Reply