fbpx

Концертний тиждень 14.12 — 20.12

0

15 грудня — Ray Brown Jr.

Легендарний американський вокаліст Рей Браун-молодший виступить на сцені Великого залу Харківської філармонії. Син королеви джазу Елли Фіцджеральд та знаменитого контрабасиста й композитора Рея Брауна заспіває в супроводі яскравого джазового тріо: піаніста Олексія Петухова, ударника Андрія Гончарова та бас-гітариста Валерія Буримченка.
 
 
buybutton


16 грудня — Вольфганг Амадей Моцарт

Четвертий концерт із циклу «Симфонічна музика з Юрієм Янком». В програмі концерту Симфонія №8 Людвіга ван Бетховена у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням маестро Янка та Концерт для скрипки з оркестром №3 Вольфганга Амадея Моцарта. Соліст — лауреат міжнародних і національних конкурсів Олег Курочкін.
 
 
buybutton


17 грудня — Незабутній голос Франції

До Дня народження Едіт Піаф у виконанні солістів і колективів філармонії звучатимуть пісні знаменитої французької акторки та співачки.
Увага! Концерт перенесено на 22 грудня вт 18:30
 
 
 
 
buybutton


19 грудня о 18:30 ( Органний зал) — Олів’є Мессіан. Квартет на кінець часу
Виконавці — лауреати міжнародних конкурсів Ірина Денисенко (фортепіано), Руслан Каширцев (кларнет), Марія Барановська (скрипка), Володимир Федоров (віолончель).
 
Увага! Концерт перенесено на 20 грудня нд 18:30
 
 
 
buybutton


19 грудня о 19:00 (Великий зал) — Світломузичне 3D шоу з Симфонічним оркестром

Концерт, в якому вдало поєднані вічна класика та сучасні проекційні технології від «VJ. Kharkiv.ua». Відомі твори Штрауса, Хачатуряна, Свиридова та інших композиторів виконує симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка.
 
Увага! Концерт перенесено на 26 грудня сб 19:00
 
 
buybutton


20 грудня — Недільний концерт органної музики для дітей і батьків

Родинний концерт, де звучать шедеври популярної органної музики у виконанні органіста Станіслава Калініна.
 
 
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply