fbpx

Концертний тиждень 11 – 17 листопада

0

12 листопада — «Парад зірок»

Гала-концерт за участю зірок української естради: народної артистки України Ірини Білик, Григорія Чапкіса, Валерія Чигляєва та переможців конкурсу «SUNFLOWER FEST».
 
 
 
 
 
buybutton


14 листопада о 18:30 — World Hits

Концерт 3-ий циклу «Від класики до сучасності». Відомі твори Г. Генделя, Й. Баха, В. Моцарта, Дж. Пуччіні, Е. Уеббера, М. Дунаєвського та А. Рибнікова виконують лауреат міжнародних конкурсів Яна Боброва /сопрано/, Станіслав Калінін /орган, фортепіано/, Анна Сотнікова /фортепіано/, гітарний дует — Анна та Сергій Тихонравови, Юрій Вишневський /контрабас/, Володимир Гольцов /ударні/ та заслужений артист України Василь Дмитренко /скрипка/
 
buybutton


14 листопада о 19:00 — «… На вулиці скрипка грає…»

Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю виконає вокально-хореографічні композиції у сольній програмі «… На вулиці скрипка грає…».
Головний диригент – Лауреат міжнародного конкурсу Андрій Стрілець.
Головний хормейстер – Лауреат міжнародного конкурсу Людмила Авдимирець.
Головний балетмейстер – Заслужений працівник культури України Каріна Островська
 
 
buybutton


15 листопада — До 200-річчя з Дня народження Станіслава Монюшка

Концерт, присвячений 200-річчю видатного польського композитора Станіслава Монюшка, де пролунають 4 «Остробрамські літанії» у виконанні солістів: Валерії Туліс /сопрано/, Марії Березовської /мецо-сопрано/, Олександра Чувпили /тенор/, Сергія Москальчука /бас/, та ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського. Диригент — Роман Ревакович.
 
 
buybutton


16 листопада о 16:00 ( Новий органний зал) — Mozart baby+

Прем’єрний проект. Музика, що розвиває інтелект. Третій концерт циклу для дітей від 0 до 6 років, майбутніх мам, незабутнє дозвілля для всієї родини. Ведучі проекту Ірина Баришевська та Андрій Пеньков.
Після концерту о 17:20 відбудеться лекція для батьків про розвиток дитячого мовлення від логопеда Ірини Коваль та лекція для вагітних від консультанта з підготовки до пологів Христини Малєєвої.
 
buybutton


16 листопада о 19:00 (Новий Великий зал) — Концерт симфонiчної музики

Лауреат міжнародних конкурсів Ігор Чернявський та симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням народного артиста України Анатолія Калабухіна виконають Симфонію №3, увертюру «Відголоски Оссіана» Н. Гаде, увертюру до оперети «Легка кавалерія» Ф. Зуппе та знаменитий Концерт для скрипки з оркестром Ф. Мендельсона.
 
 
buybutton


17 листопада о 18:30 — Святковий концерт до Дня народження органу Alexander Schuke

Святкову програму виконує лауреат міжнародних конкурсів Станіслав Калінін /орган/
 
 
 
 
 
buybutton


17 листопада о 19:00 (Новий Великий зал) — «Добро Добро Халва»

На сцені Великого залу комедійна вистава «Добро Добро Халва» від Інародного театру абсурду Воробушек.
 
 
 
 
 
buybutton

Share.

Leave A Reply