fbpx

Концертний тиждень 11 – 17 березня

0

12 березня / Органна зала – Харків місто добрих надій

У вівторок 12 березня на сцені органного залу Харківської філармонії відбудеться святковий гала-концерт лауреатів фестивалю «Харків – місто добрих надій» та нагородження лауреатів в номінації «Образотворче мистецтво».
Основна мета фестивалю-конкурсу «Харків – місто добрих надій – популяризація творчості композиторів, поетів і художників міста Харкова, української та європейської культури, знайомство з історією Слобожанщини, підтримка талановитих учнів.


14 березня / Органна зала – Органна музика

Гордість Харківської філармонії — орган. Найновіший і найбільший концертний орган в Україні був встановлений в 2016 році. Вага цього гіганта становить кілька десятків тонн, а в конструкцію входить близько 5700 труб.

Не дивно що такий величний музичний інструмент став особливою стихією для бахівської творчості. Орган для Йогана Себастьяна Баха був свого роду оркестром, який здатний був витримати грандіозний розмах бахівських імпровізацій і передати високу поезію його лірики. У четвер 14 березня Станіслав Калінін запрошує слухачів на концерт органної музики де прозвучать шедеври органної музики Йогана Себастьяна Баха, а також Органна симфонія №6 Шарля-Марі Відора.

buybutton


15 березня / Органна зала – Сонатний вечір

у п’ятницю 15 березня Харківська філармонія запрошує поціновувачів камерної музики на Сонатний вечір. Дует у складі лауреата міжнародних конкурсів Сергія Старжинського /скрипка/ та Євгенії Присяжної /фортепіано/ виконає програму з творів Генделя, Бетховена, Франка.

 
 
buybutton


16 березня / Органна зала – Ефект Моцарта

«Ефект Моцарта» — унікальний цикл концертів для майбутніх мам і маленьких дітей. Дослідження показують, що прослуховування живого виконання класичної музики допомагає вагітній жінці гармонізувати свій стан, налагодити контакт зі своїм майбутнім і вже народженим малям. У той же час у дитини формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, виховується доброта і чуйність. В концерті беруть участь провідні солісти філармонії.

buybutton


16 березня / Органна зала – Концерт симфонічної музики

Народний артист України Ігор Шаповалов, який поєднує свій талант соліста-скрипаля з концертною діяльністю диригента і вже понад 45 років знайомить аудиторію філармонії з кращими зразками класичної музики, знову запрошує слухачів на вечір симфонічної музики 16 березня. В концертній програмі Симфонія №1 Жоржа Бізе, Увертюра до опери «Шовкові сходи» Джоаккіно Россіні, та Концерт для органу, струнного оркестру та літавр Франсіса Пуленка. Соліст – лауреат міжнародних конкурсів Станіслав Калінін /орган/

buybutton


17 березня / Органна зала – Ave Maria

Аве Марія — назва понад 40 творів, більшість з яких є музичною інтерпретацією однойменної християнської молитви (Ave Maria — Радуйся, Маріє). Спокій та умиротворення цієї музики надає сил. Програма концерту “Ave Maria” — це також прекрасна можливість насолодитися і вокальною і органною музикою, а також познайомитися з творами різних стилів та епох. Заслужена артистка України Лідія Величко (сопрано) і Станіслав Калінін (орган) виконають «Ave Maria» Луцці, Генделя, Страделли, Белліні, Тості, Стецюна.

buybutton

Share.

Leave A Reply