fbpx

Концертний тиждень 10 – 16 вересня

0

14 вересня – Відкриття прайм-вечорів

14 вересня Харківська філармонія відкриває серію прайм-концертів, а отже на поціновувачів класики чекає яскравий вечір з вишуканим вокальним репертуаром. Концерт-відкриття об’єднає в своїй програмі кращі голоси ведучих солістів філармонії, що виконають славнозвісні арії авторства Дж. Пуччіні, Дж. Верді, П. Чайковського та ін. – прізвища, які в свідомості меломанів міцно асоціюються з crème de la crème оперної музики.

buybutton


15 вересня – Концерт симфонічної музики

Драматичні контрасти рахманіновської симфонічної творчості і прозорість неокласики в творах Равеля прозвучать в концертній програмі 15 вересня. Симфонічний оркестр філармонії під керівництвом видатного українського диригента, народного артиста України Алліна Власенка виконає “Симфонічні танці” С. Рахманінова, Сюїту №2 із балету “Дафніс і Хлоя” і Концерт №1 М. Равеля (соліст – І. Чичканов).

Аллін Власенко – помітна особистість в академічному музичному мистецтві України. Це ім’я вже понад 50 років звучить по всьому світу. Він диригував балетними виставами у Великій Британії, Японії, Франції, Швейцарії, Хорватії, на Кубі, у Данії, Італії, Іспанії, Німеччині, Чехії, Болгарії, Словенії. Це – театральний напрямок його творчості, але є ще і концертний, пов’язаний з різними симфонічними оркестрами. Аллін Власенко знаний як диригент, під орудою якого оркестр звучить яскраво, виявляючи найтонші світлотіньові тембральні нюанси. Внутрішня сила й досвід митця виражається в емоційній наповненості та драматургічній виваженості його інтерпретацій творів музичної класики.

buybutton


16 вересня – Музика при свічках

Улюблений багатьма харків’янами цикл концертів “Музика при свічках” знову повертається на сцену філармонії. Назва цього циклу стала своєрідним знаком якості для поціновувачів камерної музики. Особлива романтична атмосфера вечорів, виконавська майстерність музикантів, різноманітність інструментальних ансамблів – все це робить цикл концертів “Музика при свічках” цікавим для різних поколінь слухачів. “Історіям кохання” буде присвячено перший цикл концертів “Музика при свічках” в новому концертному сезоні Харківської філармонії.

buybutton

Share.

Leave A Reply