fbpx

Концертний тиждень 1 – 7 жовтня

0

1 жовтня – Концерт до Міжнародного дня музики

На протязі 45 років у всьому світі відзначають Міжнародний день музики. Харківська філармонія пропонує відсвяткувати його разом з Національним камерним ансамблем «Київські солісти» та харківським камерним оркестром «Nova Sinfonietta».

На меломанів чекає приємний вечір огорнутий романтичною музикою. В концертній програмі — класичні шедеври Чайковського і Шопена, а також знамениті твори корифея і живого класика української академічної музики Валентина Сильвестрова. Соліст та диригент — Станіслав Христенко.

«Київські солісти» за свою понад 20-річну історію існування підкорили світову публіку від США до Японії. Колектив не обмежується лише класичною музикою, а й виступає з такими флагманами популярної музики як «Океан Ельзи», Ніно Катамадзе, засновником гурту «Deep Purple» Дж. Лордом тощо.

«Nova Sinfonietta» — молодий харківський камерний оркестр, заснований українським музикантом Станіславом Христенко, який нині живе та працює в США.

buybutton


6 жовтня – Відкриття Міжнародного фестивалю “Харківські асамблеї”

Традиційно, одна з визначних подій музичної осені — фестиваль «Харківські асамблеї». Міжнародний мистецький форум, що може пишатися солідною історією, пройде в нашому місті вже в 25 раз. Понад 100 музикантів виступатимуть на сцені філармонії під час концерту-відкриття, який відбудеться 6 жовтня. Симфонічний оркестр філармонії й оркестр університету мистецтв під управлінням диригента з Німеччини Крістофа Адта виконають музику німецьких композиторів-романтиків — Другу симфонію Роберта Шумана та Перший фортепіанний концерт Йоганнеса Брамса. З тієї ж європейської країни запрошено і соліста — піаніста Вольфганга Манца.

Крім відкриття «Харківських асамблей», в філармонії проходитимуть ще п’ять концертів, в яких візьмуть участь музиканти з Іспанії, Германії, Болгарії, Швейцарії. Закриття фестивалю також відбудеться на сцені філармонії 26 жовтня.

buybutton


7 жовтня – Від класики до сучасності

Калейдоскоп улюблених пісень та романсів чекає на поціновувачів вокальної музики в неділю 7 жовтня. Заслужений артист України Микола Колодочка (бас) презентує сольний концерт в якому прозвучать популярні пісні, а також класичні та сучасні романси.

Микола Колодочка – досвідчений й талановитий соліст. Його голос радував не тільки українських слухачів, але й публіку з країн Європи: Бельгії, Франції, Швейцарії.

В концерті також беруть участь Анна Куценко (фортепіано), та інструментальний ансамбль “3+2”.

buybutton

Share.

Leave A Reply