fbpx

Концертний тиждень 1 – 7 квітня

0

2 квітня – Концерт Джорджа Лі

У вівторок 2 квітня в рамках KharkivMusicFest-2019 в органному залі філармонії дасть сольний концерт знаний в світі й активно концертуючий молодий піаніст Джордж Лі. Музикант із США є ексклюзивним артистом лейблу Warner Classics, а також лауреатом одного з найпрестижніших конкурсів піаністів — Міжнародного конкурсу ім. П.І. Чайковського (2015 р.). Джордж Лі виступав з сольними концертами в Карнегі-Холі, Девіс-Холі в Сан-Франциско, в Маріїнському театрі, Луврі, токійському залі Асахі та інших залах. Нещодавні та майбутні концерти піаніста включають виступи з оркестрами філармоній Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Роттердама, а також з симфонічними оркестрами Сан-Франциско, Берліна, Осло, Сіднея, оркестром Франкфуртського радіо та Національним оркестром Ліона. У програмі сольного концерту піаніста у Харкові — твори Людвіга ван Бетховена (32 варіації, Соната для фортепіано № 21, Andante Favori WoO.57), а також знаменитий «Карнавал» Роберта Шумана.

buybutton


4 квітня – Джазове тріо Венсана Буржекса

Весняний калейдоскоп фестивалів продовжить джазовий концерт «Тріо Венсана Буржекса» 4 квітня, що пройде в рамках фестивалю «Французька весна в Україні». Тріо складається з видатних джазових музикантів. Венсан Буржекс, за словами музикознавців, — один з найяскравіших джазових піаністів сучасної Франції. У 2017 році він став фіналістом премії Джанго Рейнхардта та номінантом на Victoires de la Musique Jazz. Дерріл Холл — відомий басист, який в 1996 році став переможцем Міжнародного конкурсу Телоніуса Монка. Лоуренс Лезерс — авторитетний джазовий ударник. Він виступав і записувався з багатьма знаними музикантами, зокрема з Вінтоном Марсалісом, Роєм Харгроувом, Сайрусом Честнатом, Крістіаном МакБрайдом.

buybutton


5 квітня – Віртуози фолька

Вже всьоме у Харкові проходить Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта». У рамках проведення конкурсу 5 квітня в органній залі філармонії пройде концерт “Віртуози фолька”. У концерті візьмуть участь кращі музиканти України та зарубіжжя, лауреати попередніх конкурсів, члени журі. Серед виконавців – Гітарний оркестр (керівник: Володимир Доценко), Квінтет пан-флейтистів /сопілки, Луцьк/, Тріо бандуристок «ЗореДана»

Віктор Кирилов /балалайка й фортепіано, Одеса/, Руслан Желіба /баян/, Світлана Білоусова /домра і фортепіано, Київ/, Кристина Алеюнайте /канклес, Литва, Вільнюс/, Володимир Зубицький /баян, Італія-Україна/, Олесь Журавчак /сопілка, Київ/. В програмі твори К. Сен-Санса, Я. Сібеліуса, Х. де Аспіасу, Р. Дієнса, В. Зубицького, М. Лисенка, та інших композиторів.

buybutton


6 квітня – Співаю тобі, Всесвіте

Традиційно, суботнього вечора в Харківській філармонії звучить симфонічна музика. 6 квітня Симфонічний оркестр Харківської філармонії, а також солісти філармонії виконають концертну програму “Співаю тобі, Всесвіте”.

 
 
 
buybutton


7 квітня – Неперевершені мелодії улюблених романсів

У неділю 7 квітня Харківська філармонія запрошує любителів вокальної музики на концерт Михайла Марковича “Неперевершені мелодії улюблених романсів”. Яскравий соліст виконає відомі романси Шишкіна, Варламова, Майбороди, та інших композиторів під акомпанемент заслуженого діяча мистецтв України Олександра Склярова (фортепіано).

 
buybutton

Share.

Leave A Reply