fbpx

Концерт з нагоди Дня працівників культури

0

У п’ятницю, 9 листопада, в органній залі Харківської філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

“Ваша професія – особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями” — так розпочав захід ведучий Роман Байрактар.

Окрім працівників будинків культури, бібліотек, та інших закладів культури, на захід були запрошені перші особи області. Привітати працівників культури з професійним святом завітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев Анатолій Валерійович, та перший заступник голови Харківської обласної ради Коваленко Віктор Миколайович.

Після урочистих привітань з нагоди свята на сцену запросили кращих працівників, щоб відзначити їх почесними грамотами та дипломами після чого розпочався святковий концерт. В залі панувала особлива атмосфера – слухачі не тільки аплодували, але й підспівували улюбленим народним та сучасним українським пісням. У виконанні провідних солістів філармонії прозвучали такі композиції як “Ой, піду я межі гори”, “Ой, чий то кінь стоїть”, кілька попурі з українських пісень, а також сучасна популярна музика.


Share.

Leave A Reply