fbpx

Концерт та майстер-клас “Шопена в бугі-вугі” в Харківській філармонії

0

Вражати харків’ян мистецтвом імпровізації та непередбачуваним поєднанням стилів на початку вересня буде французький піаніст та композитор Фабріс Ульрі.

В його творчому доробку більше 20 альбомів, безліч концертів й міжнародних гастрольних турів, премія Паризької джазової академії, та виступи в теле- і радіо-шоу. Його божевільна енергія виливалась в не менше божевільні проекти – в 2005 році він імпровізував на фортепіано 24 години без зупинки (з 5-хвилинними перервами через кожні 6 годин), при цьому не повторюючи двічі жодної музичної теми.

“Шопен в бугі-вугі”, “Динаміт”, “Невтомний піаніст”, – як тільки не називала Фабріса Ульрі преса. Своєю грою на фортепіано музикант переносить слухачів в світ фантазії, гумору і віртуозності. Його концертні імпровізації – це гра з публікою, невпинний ланцюжок каламбурів, де популярні класичні теми переплітаються в несподіваному поєднанні й отримують нові барви. Так, урочистий “Весільний марш” Мендельсона і помпезна “Марсельєза” переплітаються з темами Баха, Моцарта, змінюються нестримними джазовими та рок-н-рольними імпровізаціями, непердбачувано продовжуються Траурним маршем Шопена і закінчуються французьким шансоном. Його музика поєднує в собі настільки безліч стилів, що вона, практично, не має кордонів – серед шанувальників творчості Фабріса Ульрі люди різних поколінь та соціального статусу.

5 вересня харків’яни та гості міста матимуть унікальну можливість дізнатись секрети музичної імпровізації особисто від маестро в ході відкритого майстер-класу, що відбудеться в приміщенні філармонії о 14.00. А в суботу, 8 вересня, Фабріс Ульрі виступить з концертом разом з симфонічним оркестром філармонії під орудою маестро Ю.Янко. В програмі вечора – імпровізації на теми відомих творів, а також власні композиції – FABRISPECIAL та Концерт № 3 Supersonique f-moll.


Share.

Leave A Reply