fbpx

Концерт пам’яті Вадима Мулермана

0

29 листопада в Органному залі Харківської обласної філармонії відбувся концерт пам’яті легендарного харків’янина, харизматичного артиста естради Вадима Мулермана.

Сценічна кар’єра талановитого співака почалася з IV Всесоюзного конкурсу естрадних співаків і пісні “Король-переможець”. Нескінченні сольні концерти, запис на радіо і телебаченні, грамплатівки. Слухачі цінували його щирість, хороший смак і почуття гумору. “Трус не играет в хоккей”, “Лада”, “Август”, – він перший виконав ці та інші пісні, які відразу завоювали публіку і стали шлягерами. На початку 90х Вадим Мулерман переїжджає до США, але в 2004 році повертається до рідного міста й згодом стає керівником творчого колективу – «Молодий музичний театр-студія Вадима Мулермана».

29 листопада у виконанні провідних солістів та колективів філармонії прозвучали відомі шлягери з репертуару співака. На концерті були присутні друзі та знайомі артиста, а також його дружина – Світлана Мулерман, що висловила вдячність адміністрації та артистам Харківської філармонії за подаровані теплі почуття та спогади:

“Я хочу поблагодарить администрацию Харьковской Областной Филармонии за организацию и проведение концерта в память о Народном артисте и знаменитом харьковчанине Вадиме Мулермане.

Хочу выразить слова признательности всем участникам этого вечера, артистам, исполнившим незабываемые эстрадные хиты настоящего и признанного Маэстро песни. Благодарю ведущему Роману Байрактару, режиссеру Тамару Ганусову, художественного руководителя Владимира Соляникова, всех , кто вложил душу и мастерство в этот замечательный проект, посвящённый творческой жизни Артиста с большой буквы.

Голос и песенное наследие Вадима Мулермана навсегда останется в сердцах его поклонников и его последователей.

Спасибо родному городу Харькову и харьковчанам, которые помнят и любят своих легендарных земляков!”

Девіз – «Хмуриться не надо! ..» артист підтверджував протягом всього свого життя. До останніх днів він залишався прикладом для співаків, що йдуть слідом: всього себе віддавати пісні, музиці, професії, слухачам.

Share.

Leave A Reply