fbpx

Історична репетиція в Харківській філармонії

0

Диригент Йерун Вейерінк прибув до Харкова з Нідерландів, щоб 19 травня виконати оперу Жоржа Бізе «Шукачі перлів». Для Харківської філармонії це подія історична – в оркестровій ямі оновленої великої зали проходять перші репетиції.
Йерун Вейерінк, диригент, Нідерланди: Ця опера про кохання. Та напевно, вся музика про кохання, але ця історія ще й про відданість. Два друга кохають одну жінку. Тут є місце і вірності, і жертвам, тут є прощання і смерть. Прекрасна історія, прекрасна музика.
Диригент розповідає, що вистава відрізняється надзвичайно реальними характерами завдяки режисеру-постановнику Марку Крону.
Йерун Вейерінк, диригент, Нідерланди: На сцені справжнє життя, справжній музичний театр. Якщо вони цілують, то цілують по-справжньому. Кожен характер дуже життєвий.
Сьогодні відбулась перша репетиція з українськими музикантами. Диригенту приємно працювати з професіоналами найвищого рівня.
Йерун Вейерінк, диригент, Нідерланди: Французька музика легка. Все в ній легке, і іноді я навіть відчуваю запах Парижа. А музика взагалі – те неосяжне, що дав нам Бог. Можливість відкрити вікно і дивитися на небеса, те, що піднімає нас від землі та дає можливість літати.

 

 

Share.

Leave A Reply