fbpx

Харківська обласна філармонія готується до відкриття

0

Основні роботи за проектом вже завершені, внутрішнє і зовнішнє оснащення виконане майже на 100%.

Більшість будівельників уже покинули заклад, тут ведуться так звані «чистові роботи». У великій залі філармонії встановлені крісла, які виконані з сучасних матеріалів, але максимально схожі на ті, які стояли у філармонії ще на початку минулого століття. Також вже змонтовані дві люстри.

«Ми не просто відкриваємо нову залу, ми відкриваємо цілий комплекс. Кожен поціновувач музики зможе отримати тут повний спектр музичних послуг. Дуже приємно, що цим надзвичайно важливим проектом займається голова ХОДА Юлія Світлична і вона постійно тримає руку на пульсі. У нас тричі на день проходять наради за участю будівельників, архітекторів, проектувальників. І, дійсно, роботи проводяться дуже швидко. Мене переповнюють почуття. Я впевнений: ми матимемо унікальний комплекс, якому аналогів у країні не буде», – зауважив директор Харківської обласної філармонії Юрій Янко.

Нагадаємо, у великій залі встановлена оркестрова яма, яка завдяки спеціальному механізму може підніматися та опускатися. Також сцена обладнана акустичною «мушлею», яка фокусує звук.


Джерело: kharkivoda.gov.ua

Share.

Leave A Reply