fbpx

Філармонія долучилась до культурно-освітнього проекту “SmArt”

0

1 жовтня, в Міжнародний день музики Харківська обласна філармонія відчинила свої двері для школярів – учасників культурно-освітньої міжрегіональної гри “SmArt”. Проект був заснований Ротарі клубом в форматі неформальної освіти, великої міської гри, яка включає в себе культурно-освітні заходи, інтерактивні змагання, вікторини та конкурси.

Мета проекту полягає в підвищенні культурно-освітнього, інтелектуального рівня підростаючого покоління України, розвитку патріотизму, пробудження інтересу у дітей та молоді до шедеврів світового класичного мистецтва, а також ознайомлення їх з культурними об’єктами рідних міст. Тож Харківська філармонія з радістю приєдналась до проекту й зустріла гостей за лаштунками, під час концертної підготовки.

Заступник директора Харківської філармонії Волощук Інна Олександрівна ознайомила дітей з філармонією, її історією та діяльністю. А засновник Національного порталу академічної музики Music Review Олександр Пірієв розповів школярам про музику, адже їм пощастило потрапити на репетицію Національного камерного ансамблю “Київські солісти” – прославленого колективу, який за свою понад 20-річну історію існування підкорив світову публіку від США до Японії.

Небайдужими лишилися і юні візитери Харківської філармонії – діти уважно слухали, знімали фото й відео на згадку, а після відкритої репетиції активно ділилися враженнями. Радісно знати, що на цьому свято Музики в філармонії не закінчується – найближчим часом заплановано ще кілька подібних зустрічей зі школярами, а також ми завжди раді бачити підростаюче покоління на наших концертах.

 

Фото репетиції: facebook.com/KyivSoloists/

Share.

Leave A Reply