fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Святковий концерт органної музики

08.03.2022 в 18:30

190грн - 290грн

buybutton

Святковий концерт органної музики

Солістка – Вероніка Струк /Одеса/

8 березня у Харківській філармонії! Незабутній подарунок до Міжнародного жіночого дня! Весна, відома класика та чарівні звуки органа. Блискуча органістка Вероніка Струк виконає відомі твори композиторів світу. Насолоджуйтесь музикою, яка не перестає захоплювати!

Програма:

Й. С. Бах. Прелюдія та фуга Мі бемоль мажор BWV 552
Ф. Мендельсон. П’ята соната Ре мажор, ор. 65 №5
Й. Райнбергер. “Інтермеццо” з ор. 98
М. Регер. Хоральна Прелюдія “Ранковий блиск Вічності” ор. 79 №4,
Токката ор. 59 №5
Х. Фрідьєш. Andante та Фінал Першої сонати До мажор
К. Сен-Санс. “Акваріум”
Бізе-Лемар. Фантазія на теми з опери “Кармен”

Про солістку

Вероніка Струк закінчила з відзнакою Одеську консерваторію ім. Нежданової. Стажувалася в Musikakademie Rheinsberg (Німеччина) у Джеффрі Бернса (фортепіано) та Герхарда Гроша (орган). У 2004 році стажувалася в Німецькому університеті Сібіу (Румунія) у професорів У. Філіппі (орган) і К. Філіппі (церковний хоровий спів). Потім неодноразово відвідувала майстер-класи У. Філіппі та Й. Труммера (Грац, Австрія).
З 2000 – музикант, а з 2002 року (після встановлення органа) органістка Німецької євангелічно-лютеранської церкви св. Павла в Одесі (кірха), організатор щонедільних органних концертів у кірсі, співзасновник Міжнародного органного фестивалю ім. Теофіла Ріхтера. Популяризує перш за все німецьку органну музику: в репертуарі найкращі твори Баха, Мендельсона, Райнбергера, Регера, а також маловідомих композиторів Німеччини.
Гастролювала в Німеччині, Румунії, Молдові, Росії, Польщі, Австрії, у багатьох органних залах України. Частий гість на різних міжнародних фестивалях. З квітня 2001 працює в Одеському Національному академічному театрі опери та балету концертмейстером спочатку в балеті, а з осені 2002 в оперній трупі. Одночасно веде предмет “Вивчення оперних партій” на кафедрі оперної підготовки ОНМА ім. Нежданової.


Деталі

Дата:
08.03.2022
Час:
18:30
Ціна:
190грн - 290грн
Подія Category:

Місце проведення

Органний зал