fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Скорик. Мусоргський

18.09.2021 в 19:00

100грн - 250грн

buybutton

Скорик. Мусоргський

Мирослав Скорик – не просто найвідоміший композитор України. Він – автор музики до епохальної кінострічки «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова. Його опера «Мойсей» – єдиний твір в Україні, який отримав благословення Папи Римського Іоанна Павла ІІ, а легендарна «Мелодія» є музичним символом України – її Незалежності! Творчість Мирослава Скорика вже давно належить до світового музичного спадку.

У 2020 році маестро Скорик підготував унікальну програму, поєднавши свої твори останніх років з музикою, напевно, найзагадковішого композитора ХІХ сторіччя – Модеста Мусоргського.
До участі в концерті запрошено інтернаціональний склад солістів: переможець понад 30 міжнародних конкурсів японський саксофоніст-віртуоз Кента Ігараші, яскраві піаністи молодої генерації: заслужена артистка України Ганна Сагалова та стипендіат Президента України, лауреат міжнародних конкурсів Максим Шадько, а також Тетяна Ганіна – яскрава солістка Національної опери України, яка виконає один з останніх опусів М. Скорика – вокальний цикл “До Музи” на слова Богдана-Ігоря Антонича.

Програма прозвучить у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії. За диригентським пультом – народний артист України маестро Юрій Янко.

Знаковим моментом стане виконання славнозвісного циклу Модеста Мусоргського «Картинки з виставки». Версію цього твору для камерного оркестру та ансамблю десяти ударних інструментів створив Мирослав Скорик. Цей масштабний задум, робота над яким тривала понад два роки, став його останнім великим творчим проєктом.

Організатор концерту – Національна концертна агенція “UKR Artists”.

Автор ідеї та організатор проекту – Олександр Пірієв.


Деталі

Дата:
18.09.2021
Час:
19:00
Ціна:
100грн - 250грн
Подія Categories:
, ,
Подія Tags:
,

Місце проведення

Великий зал