fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Ray Brown Jr.

25.10.2020 в 19:00

210грн - 400грн

Ray Brown Jr

Концерт перенесено. Про нову дату буде оголошено додатково

Подія перенесена з 22 березня 2020 19:00 на 25 жовтня 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату та поверненню не підлягають

Заміна заходу “Petukhov-levtushenko. European Quartet” на Ray Brown Jr

Всі придбані квитки дійсні

РЕЙ БРАУН молодший знову у Харкові!!!

Син королеви джазу Елли Фітцджеральд та знаменитого контрабасиста і композитора Рея Брауна повертається в Україну, щоб порадувати українських шанувальників джазу.

Рей народився в Нью-Йорку і виріс в Лос-Анджелесі, в будинку, в якому можна було зустріти Луї Армстронга (Louis Armstrong), Френка Сінатру (Frank Sinatra) і Нат Кінг Кола (Nat King Cole). До десяти років він навчався грі на фортепіано, а чотири роки по тому у нього почався роман на все життя з барабанами. Згодом Рей почав співати, причому він не намагався «змагатися» з видатною матір’ю, а знайшов свій шлях у вокалі – в стилістиці і в поведінці на сцені.

Це не перший візит Рея Брауна молодшого в Україну, щоразу під час гастролей музикант співпрацює з українськими джазовими музикантами.

25 жовтня на великій сцені Харківської філармонії голос Рея Брауна молодшого звучатиме у супроводі Джазового тріо Олексія Петухова (м.Одеса), яке завжди є окрасою будь-якого фестивалю джазової музики.

Рей Браун молодший (вокал), Олексій Петухов (фортепіано), Андрій Гончаров (ударні), Валерій Буримченко (бас гітара) обіцяють подарувати незабутній вечір харків’янам!!!

Не проминіть можливість насолодитися неймовірною атмосферою джазової «музики свободи»!!!


УВАГА, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні слухачі!

Просимо вас із розумінням поставитися до тимчасових нововведень та правил на період адаптивного карантину в Україні, що ми з вами зобов’язані дотримуватися згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06 червня 2020-го року №35 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в редакції постанови Головного санітарного лікаря України від 01.07. 2020 року №38, а саме:

1. Працівники Харківської філармонії проводять температурний скринінг відвідувачів концертів. При температурі тіла 37, 2 ° С або ознаках респіраторних захворювань у відвідуванні заходів Харківської філармонії буде відмовлено.
2. Слухачі мають обов’язково обробити руки спиртовмисним антисептиком у спеціально визначених для цього місцях в приміщеннях Харківської філармонії. Ви можете легко знайти антисептик за вказівниками на території вестибюля або санвузла.
3. Слухачі мають уникати скупчення, дотримуватись соціальної дистанції не менше, ніж 1,5 метра.
4. Тимчасово розміщення слухачів в залі буде трохи незвичним: через одне вільне місце.
5. Співробітники й відвідувачі концертних заходів мають перебувати в приміщенні Харківської філармонії в одягнених масках або респіраторах, що покривають рот та ніс.
6. Не забувайте користуватися милом, що ви завжди знайдете у санвузлах, а також ознайомтеся з інформацією про заходи із запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на наших інформаційних майданчиках.

Просимо вас чітко дотримуватись вказівок адміністрації Харківської філармонії щодо виконання цієї Постанови та звертатися до контролерів у разі виникнення запитань, дотримуватись респіраторної гігієни та не відвідувати заходи в разі відчуття респіраторних симптомів (нежить, чхання, кашель, підвищення температури тощо).

З повагою, адміністрація Харківської філармонії


Деталі

Дата:
25.10.2020
Час:
19:00
Ціна:
210грн - 400грн
Подія Categories:
, ,

Місце проведення

Великий зал