fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

«Пори року» Вівальді та П’яццоли у пісочній анімації

27.01.2021 в 19:00

200грн - 500грн

buybutton«Пори року» Вівальді та П’яццоли у пісочній анімації

Цього вечора вдало поєднаються жива музика та пісочна анімація!
Лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба чарівним пісочним живописом створить ілюстрації до знаменитих класичних творів, у супроводі солістів симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням заслуженого діяча мистецтв України Юрія Янка!

Зі звичайної горки піску художник створює живі картини, що змінюються, під популярний цикл концертів «Пори року» для солюючої скрипки та оркестру геніального Антоніо Вівальді та «Чотири пори року в Буенос-Айресі» аргентинського композитора Астора П’яццоли. Рука майстра на великому екрані буде змінювати образи та сюжети під приголомшиву живу музику, пробуджуючи фантазію та натхнення слухача.

Гості зможуть побачити та почути безперечний шедевр Вівальді — твір, який популярний вже майже три сторіччя, а також чотири танго-композиції П’яццоли, створені у 20-ому столітті. Кажен зможе насолодитися синтезом класичної музики та пісочного живопису, оцінити зв’зок між «Порами року» Антоніо Вівальді й «Cuatro Estaciones Porteñas» П’яццоли.
Гарантуємо незабутній вечір, наповнений музичними та художніми образами!


Деталі

Дата:
27.01.2021
Час:
19:00
Ціна:
200грн - 500грн
Подія Categories:
,
Подія Tags:
,

Місце проведення

Великий зал