fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

«Пори року» П. Чайковського в джазовій обробці

04.02.2021 в 18:30

buybutton«Пори року» П. Чайковського в джазовій обробці

“Пори року” П. І. Чайковського – це своєрідний музичний щоденник композитора, що відобразив дорогі його серцю епізоди життя, зустрічі та картини природи. Цикл сповнений глибокого ліричного почуття композитора, любові до життя та захоплення ним. 4 лютого тріо одного з кращих джазових піаністів та композиторів України Олексія Петухова представить харківським слухачам джазову обробку циклу «Пори року». Дванадцять неповторних п’єс у сучасному джазовому звучанні представлять цикл цілковито по-новому.

Олексій Петухов – джазовий піаніст, аранжувальник, композитор, продюсер, один із найбільш пізнаваних та затребуваних джазових піаністів України, викладач фортепіано та джазової імпровізації Одеського коледжу мистецтв ім. К. Данькевича, диригент джаз-оркестру імені М. Голощапова. Бере активну участь у багатьох концертах та джазових фестивалях в Україні та за кордоном, переможець (1-а премія) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Master Jam Fest» (Одеса, 2013).

Сміливе новаторське прочитання циклу з використанням всього арсеналу фарб сучасного джазу фактично стало самостійною композиторською роботою Олексія Петухова, де музика Чайковського була головним творчим імпульсом для широкого розвитку.

Переосмислення «Пор року» Чайковського виникло під враженнями від мандрівок до різних віддалених куточків земної кулі, де пори року йдуть по-різному. Перебуваючи в навколосвітніх подорожах, Олексій помітив, що відчуття зими в країнах Латинської Америки або літа в скандинавських фіордах абсолютно відмінні від звичних. Тоді і з’явилась ідея втілити нові враження в нових музичних стилях та жанрах на основі знаменитого циклу. Поступово визначились темброві фарби та необхідність використання додаткових інструментів – хотілось показати щось нове та неочікуване.

Участники тріо:

· Олексій Петухов /фортепіано/

· Максим Кондратьєв /контрабас/

· Андрій Гончаров /ударні/

Максим Кондратьєв – контрабасист, соліст Одеського Національного симфонічного оркестру, учасник численних джазових фестивалів та концертів, а також міжнародних проектів. Грає з провідними музикантами України, також виступав з Bryan Carter, Johny O`Neal, Rachel Terrien, Allan Harris, Gregory Boyd, Judy Niemack, Christopher McBride.

Андрій Гончаров – барабанщик, закінчив Одеське училище мистецтв ім. К. Ф. Данькевича. Часто підключається до складу тріо Олексія Петухова.

Концерти Олексія Петухова – це завжди велика подія, яка поєднує тонку глибоку лірику, повнофактурну яскраву міць та різноманітні запальні стильові ритми. Його імпровізації відрізняються мелодійністю, великою емоційною амплітудою та одночасно цілісністю, а його манера гри, що базується на класичному піанізмі, пронизана прекрасним романтичним початком, який ясно висловлює себе в кульмінаціях соло. Отримати задоволення яскравими гармоніями ви зможете ввечері 4 лютого в затишному залі Харківської філармонії.


Деталі

Дата:
04.02.2021
Час:
18:30
Подія Categories:
, ,

Місце проведення

Органний зал