fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Пісочний спектакль «Пригоди Піноккіо»

26.12.2021 в 14:00

140грн - 350грн

buybuttonПісочний спектакль «Пригоди Піноккіо»
Історія дерев’яного чоловічка

«Пригоди Піноккіо» – це пісочний спектакль для всієї родини. У ньому відбувається злиття класичної музики й пісочної анімації. А художнє слово, вписане в тонку грань музики, обертається картинкою зі струмуючого піску. Візуальні трансформації образів дуже гармонійні, тому нагадують чарівні перетворення.

«Пригоди Піноккіо» – це захоплююча, повчальна історія про дерев’яного чоловічка, який через свою лінь і неслухняність потрапляє в різноманітні життєві пригоди. Кіт Базиліо і Лисиця завжди намагаються обдурити Піноккіо, їхні образи смішні і незграбні. Грозний директор театру на ім’я Манджафокко завжди заважає і збиває з пантелику головного героя. В кінці історії змучений Піноккіо повертається додому до тата Карло. Гірко каючись і усвідомлюючи всі свої помилки, дерев’яний чоловічок перетворюється на гарного хлопчика!

За мотивами казки італійського письменника Карло Коллоді пісочно-візуальний театр «Артист» відтворює свою авторську інтерпретацію і розкриває найрізноманітніші людські емоції, розповідає про добро і зло, обман і підлість, справжню дружбу й зраду. Живі пісочні ілюстрації в синтезі акторського прочитання казки й звучання музичних шедеврів занурюють глядача в справжню магію і чарівний світ.

«Пригоди Піноккіо» – це яскрава театрально-пісочна історія і незабутнє свято в житті кожної дитини. Перегляд спектаклю приносить справжнє задоволення та залишає незабутнє враження від знайомства з цією дивовижною історією!


Деталі

Дата:
26.12.2021
Час:
14:00
Ціна:
140грн - 350грн
Подія Categories:
,

Місце проведення

Великий зал