fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Орган з флейтою та кларнетом

Пт Березень 4 в 18:30

160грн - 260грн

buybutton

Орган з флейтою та кларнетом

Чарівне звучання світової класики. Велична міць органа з флейтою та кларнетом. Весняний концерт від музикантів-віртуозів:

Олена Удрас /орган, Україна-США/
Ігор Титаренко /кларнет, Україна/
Галина Крилова /флейта, Україна/

Програма

Л. Боельман. Готична сюїта.
К. М. Фон Вебер. Концерт для кларнета, 2 частина
А. Маллі. Токката
Ж. Бізе. Інтродукція до третьої дії з опери “Кармен”
Ж. Бізе. Прелюдія на музику з опери “Кармен”
К. Сен-Санс. Лебідь
П. Чайковський. Баркарола
П. Чайковський. Вальс квітів
Ю. Знатоков. Адажіо та Вальс з балету “Тріумф кохання”
Б. Мамин. Карл та Феліція з балету “Тріумф кохання”
І. Мішель. Джазова сюїта
А. П’яццолла. Oblivion

Особливість концерту в тому, що слухач насолодиться не лише органною музикою. Король інструментів “Alexander Schuke” звучатиме з кларнетом та флейтою. Програма насичена та включає шедеври різних композиторів світу.

Олена Удрас – викладачка органа та концертмейстер Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, українська органістка, композиторка, аранжувальниця. Народилася в місті Києві. Лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів, почесний член Американської Гільдії Органiстiв. Закінчила Одеську державну консерваторію імені А. В. Нежданової, клас професора А. Б. Зелінського. Проходила курс майстер-класів в Німеччині. Органному мистецтву навчалася в рiзних педагогiв кiлькох краiн. Гастролювала як органiстка та пiанiстка в багатьох містах Німеччини, Італії, Ізраїлю, Росії, Молдови, України, в Іспанії – в складі симфонічного оркестру. Тричі гастролювала в США, проводила майстер-клас з органного виконавства в Bates College. З раннього дитинства звернулася до музичної композиції, нинi також пише рiзноманiтнi твори. Олена Удрас – автор органних творів «Пісня дельфіна», «Дорога», «Над гірськими вершинами», Прелюдії, Фантазії, Токкати, Органний триптих тощо, а також для органа з солістами: «Сонет» на вірші Ш. Бодлера (для сопрано, віолончелі, флейти або саксофона, і органа), «Молитва» (сл. О. Удрас, для сопрано, меццо-сопрано, двох віолончелей та органа), «Покаяння» (для сопрано, меццо-сопрано, двох віолончелей та органа), «Ave Maria» (для меццо-сопрано, віолончелі та органа), Sanctus для хору й органа, також автор музики для фільму «Поза грою». Є автором багатьох органних транскрипцій. Учасниця багатьох Міжнародних органних фестивалів. Штатна органістка та музичний директор одеської реформатської церкви, З 2013 року є художнім керівником одеського міжнародного фестивалю органної музики “ODESSA MUSIC FEST “. В 2020 роцi брала участь у Фестивалi української органної музики за запрошенням Українського Культурного Фонду, випущенi компакт-диски.

Ігор Титаренко та Галина Крилова – артисти симфонічного оркестру Харківської філармонії. Виступають із симфонічним оркестром, у концертах камерної музики та з сольними програмами.


Деталі

Дата:
Пт Березень 4
Час:
18:30
Ціна:
160грн - 260грн
Подія Categories:
,

Місце проведення

Органний зал