fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Олів’є Мессіан. Квартет на кінець часу

19.12.2020 в 18:30

60грн - 100грн

buybuttonОлів’є Мессіан. Квартет на кінець часу

“Квартет на кінець часу” (фр. “Quatuor pour la fin du temps”) для скрипки, кларнета, віолончелі та фортепіано Олів’є Мессіана.

Перенесено на 20 грудня нд 18:30

Композитор створив свій квартет в таборі для військовополонених на території Сілезії, окупованій нацистами. Ось як сам композитор згадував “прем’єру” свого твору, яка відбулася на початку 1941 року: “Шталаг був похований під снігом. Нас було 30 000 ув’язнених (здебільшого французів, але траплялися і поляки, і бельгійці). Четверо музикантів грали на зламаних інструментах … клавіші мого фортепіано западали при найлегшому дотику … і на цьому самому фортепіано, в компанії трьох друзів-музикантів, одягнений найнеймовірнішим чином … абсолютно обірваний, в дерев’яних черевиках, досить великих, щоб кров могла циркулювати, не звертаючи уваги на сніг під ногами … так я грав мій квартет … “.
Згодом композитор писав у своїх мемуарах:
«Мені хотілося, щоб моя музика допомогла цим бідним, змученим людям піднятися над земними бідами й відчути цей особливий стан кінця часу, скасування минулого, майбутнього і радість перебування у вічності, в золотому світлі, що ллється, і в великій тиші.»

Виконавці:
Лауреати міжнародних конкурсів
Ірина Денисенко (фортепіано)
Руслан Каширцев (кларнет)
Марія Барановська (скрипка)
Володимир Федоров (віолончель)

Вступне слово:
Юлія Ніколаєвська


У випадку переносу заходу з причини карантину, при новій даті, що вам не підходить, придбані квитки ви можете обміняти на квитки на будь-який інший захід Харківської філармонії протягом всього концертного сезону (по липень 2021 року включно).


УВАГА, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні слухачі!

Просимо вас із розумінням поставитися до тимчасових нововведень та правил на період адаптивного карантину в Україні, що ми з вами зобов’язані дотримуватися згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06 червня 2020-го року №35 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в редакції постанови Головного санітарного лікаря України від 01.07. 2020 року №38, а саме:

1. Працівники Харківської філармонії проводять температурний скринінг відвідувачів концертів. При температурі тіла 37, 2 ° С або ознаках респіраторних захворювань у відвідуванні заходів Харківської філармонії буде відмовлено.
2. Слухачі мають обов’язково обробити руки спиртовмисним антисептиком у спеціально визначених для цього місцях в приміщеннях Харківської філармонії. Ви можете легко знайти антисептик за вказівниками на території вестибюля або санвузла.
3. Слухачі мають уникати скупчення, дотримуватись соціальної дистанції не менше, ніж 1,5 метра.
4. Тимчасово розміщення слухачів в залі буде трохи незвичним: через одне вільне місце.
5. Співробітники й відвідувачі концертних заходів мають перебувати в приміщенні Харківської філармонії в одягнених масках або респіраторах, що покривають рот та ніс.
6. Не забувайте користуватися милом, що ви завжди знайдете у санвузлах, а також ознайомтеся з інформацією про заходи із запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на наших інформаційних майданчиках.

Просимо вас чітко дотримуватись вказівок адміністрації Харківської філармонії щодо виконання цієї Постанови та звертатися до контролерів у разі виникнення запитань, дотримуватись респіраторної гігієни та не відвідувати заходи в разі відчуття респіраторних симптомів (нежить, чхання, кашель, підвищення температури тощо).

З повагою, адміністрація Харківської філармонії


Деталі

Дата:
19.12.2020
Час:
18:30
Ціна:
60грн - 100грн
Подія Categories:
,

Місце проведення

Органний зал