fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Ніч в опері

02.09.2021 в 19:00

100грн - 300грн

buybutton

Ніч в опері

На сцені Харківської філармонії яскравий, масштабний проєкт “Ніч в опері”.

Ця дата не випадкова. Саме в ці дні світ відзначатиме 70-річчя Фредді Мерк’юрі – славетного вокаліста та фронтмена гурту «Queen». І голос Фредді Мерк’юрі зазвучить голосом віолончелі в руках Олександра Пірієва – одного з найвідоміших віолончелістів нашої країни. Разом з ним на одній з кращих сцен України – історичній Великій залі Харківської філармонії, де звучав голос Федора Шаляпіна – лунатимуть блискучі голоси провідних оперних співаків Національної опери України: Тетяна Ганіна (сопрано), Алла Позняк (меццо), Микола Шуляк (тенор), Дмитро Агеєв (бас). Почути їх на одній сцені – велика рідкість та насолода.

У програмі прозвучать найвідоміші арії з опер В.-А.Моцарта, Дж.Верді, Дж.Россіні, Ж.Бізе, П.Чайковського, Дж.Пуччіні, М. Лисенка
.
Центральна частина концерту – музика легендарного британського гурту «Queen». «Ніч в опері» – не тільки назва концерту, а й назва культової платівки «A Night at the Opera» з її славетною «Богемською рапсодією», яка є піснею № 1 у світі за версією журналу Billboard.

«Ніч в опері» – це симфонічне дійство у поєднанні з рок-музикою. Головний колектив концерту – великий симфонічний оркестр Харківської філармонії під орудою народного артиста України маестро Юрія Янка.


Деталі

Дата:
02.09.2021
Час:
19:00
Ціна:
100грн - 300грн
Подія Categories:
, ,
Подія Tags:
,

Місце проведення

Великий зал