fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Навколо світу за 80 хвилин

27.02.2019 в 18:30

buybuttonНавколо світу за 80 хвилин
Музичне шоу, яке об’єднало в собі різні види сучасного мистецтва!

Малюнки світлом – це унікальне мистецтво, коли художник в абсолютній темряві створює неймовірні історії світловими пензлями на спеціальному екрані. В поєднанні з музикою малювання світлом здивує кожного глядача своєю чарівною незвичайністю, зміною образів та динамікою! Те, що намальовано світлом одного разу, більше не повториться знов! Тому глядачі завжди дуже уважні до дійства, що відбувається в залі. Наче зачаровані, вони повністю занурюються в магічну історію на екрані!


Зіркове Шоу. Майстер малює незвичайні картини золотом в чудовій техніці. Це художньо-хореографічний номер, під час якого артист малює фарбами на полотні, що обертається, та поєднує танок и живопис, але глядачам повністю не зрозумілий образ, що створюється, адже фарби невидимі! І ось, нарешті, фінал золотого шоу: художник помахом руки посипає полотно зірковою (золотою) пудрою, і водночас проявляється картина, намальована блискітками.
Пісочное Шоу. Художник малює дивовижні історії піском. Майстер пісочної анімації і його створіння завжди приводять у захват дітей та дорослих і супроводжуються гучними аплодисментами!

Запрошуємо провести захоплюючу подорож навколо світу в затишній концертній залі! Адже кожен з нас хоча б раз в житті мріяв про машину часу!


Для дорослих і дітей
Жива музика: орган та інші інструменти


Деталі

Дата:
27.02.2019
Час:
18:30
Подія Categories:
,

Місце проведення

Органний зал

Організатор